رییس اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم: سکوت مجامع جهانی در غزه جای تأمل دارد

رییس اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم گفت: مجامع بین المللی و سازمان های حقوق بشر متأسفانه در بسیاری از موارد نه تنها از مظلوم دفاع نمی کنند بلکه با استکبار جهانی همراه هستند.

حجت الاسلام ابراهیم بهمنی، رییس اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم، در گفت و گو با رباط نیوز، اظهار کرد: ما به عنوان یک مسلمان خود را همراه مردم غزه می دانیم و فریاد آن ها را لبیگ گفته و بر فداکاری آن ها افتخار می کنیم.

وی افزود: رژیم صهیونیستی نوکر آمریکا و انگلیس و استعمارجهانی است، هنگامی که در سوریه و عراق نتوانسته اند کاری از پیش ببرند به نظر می آید با حمله به غزه می خواهند انتقام شکست های خود را بگیرند.

رییس اداره تبیلغات اسلامی رباط کریم ادامه داد: با توکل بر خدا مجاهدان فلسطینی توانسته اند در برابر اسراییلی ها ایستادگی کنند.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا سکوت جهانی در حملات اسراییلی به غزه دیده می شود؟، بیان کرد: مجامع بین المللی و سازمان های حقوق بشر متأسفانه در بسیاری از موارد نه تنها از مظلوم دفاع نمی کنند بلکه با استکبار جهانی همراه هستند و این امر در عرصه های پیکار مشاهده می شود و تنها راهی که برای کشورهای مظلوم جهان مانده توکل بر خدا، وحدت در کشور و دفاع از حقوق خویش است.

حجت الاسلام بهمنی با اشاره به کشتار مردم مسلمان به دست گروه داعش، دستیابی این گروه را به سلاح های کشتار جمعی تهدیدی برای دنیا دانست و تصریح کرد: داعش یک گروه افراطی و تکفیری است که از سوی آمریکا و اسراییل و مزدوران منطقه ای حمایت می شوند،اینها دشمن شیعه و سنی هستند و هدفی جزخوش خدمتی به اربابان و از بین بردن اماکن مقدسه اسلامی ندارند.

وی افزود: اگر داعش به سلاح کشتار جمعی دست پیدا کند به طور قطع به وسعت خیانت های خود خواهد افزود اما قدرت خداوند با مردم ایثارگر است و مسلمانان پیروز خواهند شد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *