رییس اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم:داشتن برنامه مدون برای هیئات مذهبی و مداحان یک امر ضروری است

حجت الاسلام تولائی، رییس اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم در جلسه مشترک اعضای شورای هیئات مذهبی و کانون مداحان داشتن برنامه مدون برای هیئات مذهبی و مداحان در طول سال یک امر ضروری و مهم دانست.

به گزارش رباط نیوز،حجت الاسلام علی تولائی، رییس اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم در جلسه مشترک اعضای شورای هیئات مذهبی و کانون مداحان ضمن خیر مقدم و تبریک سال نو و ولادت حضرت زهرا(س) با اشاره به روایتی از حضرت فاطمه(س) اخلاص را نشانه قبولی اعمال عنوان کرد.

وی هدف از تشکیل جلسه را دیدار و معارفه اعضای کانون مداحان و شورای هیئات مذهبی بیان و به این اعضا جهت برنامه ریزی و ارائه برنامه مدوّن برای هیئت های مذهبی و مداحان در سال جدید را توصیه کرد.
رییس اداره تبلیغات اسلامی رباط کریم ضمن اشاره به دیدار جمعی از مداحان و شعرا با مقام معظم رهبری(مدظله العالی) گفت: معظم له نکات بسیار مهمی را بیان فرمودند که از جمله آن قدر دانستن فرصت حضور جمعیت انبوه جوانان در مجالس اهل بیت(ع)، لزوم ترویج معارف دین و سبک زندگی اسلامی، سوق دادن مخاطبان برای عمل به مسئولیت های بزرگ این دوران و پرهیز از انحراف و خرافه گرایی و ایجاد گره در اعتقادات جوانان بود.
همچنین در این جلسه، درخواست حضور پرشور اعضا شورا و کانون مداحان در جلسات مردمی، تعامل بیشتر بین کانون مداحان و شورای هیئات مذهبی در اجرای برنامه ها، برنامه ریزی جهت اجرای چند برنامه متمرکز در سطح شهرستان، نظارت بیشتر برعملکرد مداحان  هیئات بانوان از جمله نقطه نظرات هریک از اعضا حاضر در جلسه بود.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *