رییس آموزش و پرورش رباط کریم عنوان کرد: شکایت از راننده اتوبوس اردویی/ ۳ دانش آموز باقی مانده امروز ترخیص می‌شوند

سقوط یک دستگاه اتوبوس حامل دانش آموزان رباط کریمی که برای بازدید علمی روز گذشته در مسیر پارک ژوراسیک تهران دچار حادثه شده بود ما را بر آن داشت تا پس از تهیه گزارش بستری شدن آنها در بیمارستان های سطح تهران، با ریاست آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم به گفت وگو بپردازیم.

سقوط یک دستگاه اتوبوس حامل دانش آموزان رباط کریمی که برای بازدید علمی روز گذشته در مسیر پارک ژوراسیک تهران دچار حادثه شده بود ما را بر آن داشت تا پس از تهیه گزارش بستری شدن آنها در بیمارستان های سطح تهران،  با ریاست آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم به گفت وگو بپردازیم.
محمدحسن رفیعی، رییس آموزش و پرورش رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی رباط نیوز در خصوص وضعیت درمانی دانش آموزان مجروح شده اردوی مدرسه دخترانه اندیشه رباط کریم که برای بازدید پارک ژوراسیک تهران روز گذشته (شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه) دچاره حادثه شده بودند، گفت: از آن تعداد دانش آموز مجروحی که روز گذشته در مسیر رفتن به پارک ژوراسیک تهران مجروح  شده اند تنها ۳ نفر دیگر از دانش آموزان در مراکز درمانی تهران بستری باقی ماندند که به گفته پزشکان می توانند امروز ترخیص شوند.
وی در پاسخ به اینکه آیا در این حادثه دانش آموز یا معلمی جانباخته است یا خیر، اظهار داشت:خوشبختانه تمامی دانش آموزان و معلمان این حادثه تحت درمان قرار گرفته اند واز میان این عزیزان فوتی نداشته ایم. با ترخیص شدن ۳ تن دیگر از دانش آموزان که امروز صورت می گیرد می توان گفت تمامی نوگلان مدرسه اندیشه رباط کریم در کنار خانواده اشان هستند.
رفیعی همچنین از روند بررسی این حادثه خبر داد و عنوان کرد: از راننده اتوبوس این اردوی دانش آموزی جهت بررسی بیشتر شکایت صورت گرفته است.
بنابر این گزارش؛ تعدادی از دانش آموزان مدرسه اندیشه رباط کریم که صبح شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه در مسیر پارک ژوراسیک تهران دچاره حادثه شده بودند در بیمارستان های، امام خمینی ، شریعتی، مدرس، حضرت رسول بستری شدند که بیشتر آنها با درمان سرپایی مرخص شدند و سه نفر باقی مانده این نوگلان به زودی ترخیص خواهند شد.

انتهای پیام/

خبرنگار: روح الله فرقانی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *