روایت متفاوتی از جنایات منافقین

مستند «فیلمی ناتمام برای دخترم سمیه» به کارگردانی «مرتضی پایه شناس» روایت درد و رنج یکی از حامیان سابق گروهک تروریستی منافقین است. پدری که البته هنوز دخترش در اسارت آن گروهک به سر می برد. این فیلم، به زندگی خصوصی خانواده ای می پردازد که قبلا از طرفداران متعصب منافقین بودند و با مشاهده جنایت های این گروهک به ماهیت شیطانی اعضای جریان نفاق پی بردند.

به گزارش رباط نیوز،

برای مشاهده و دانلود به ذیل مراجعه کنید :

این مستند در پنج قسمت آماده دریافت می باشد.

film na tamam۰۱.flv | دانلود فیلم

film na tamam۰۲.flv | دانلود فیلم

film na tamam۰۳.flv | دانلود فیلم

film na tamam۰۴.flv | دانلود فیلم

FILM NA TAMAM۰۵.flv | دانلود فیلم

به گزارش حزب الله سایبر، مستند «فیلمی ناتمام برای دخترم سمیه» به کارگردانی «مرتضی پایه شناس» روایت درد و رنج یکی از حامیان سابق گروهک تروریستی منافقین است. پدری که البته هنوز دخترش در اسارت آن گروهک به سر می برد. این فیلم، به زندگی خصوصی خانواده ای می پردازد که قبلا از طرفداران متعصب منافقین بودند و با مشاهده جنایت های این گروهک به ماهیت شیطانی اعضای جریان نفاق پی بردند.

مستند «فیلمی ناتمام برای دخترم سمیه» روز پنجشنبه و جمعه تکرار آن از شبکه سه سیما به نمایش درآمد و با استقبال خوبی از سوی مردم مواجه شد. طی دو روز گذشته حجم زیادی مطلب درباره این فیلم مستند در شبکه های مجازی و اجتماعی منتشر شده است که برای یک فیلم مستند کم سابقه است.

 گروه سازنده‌ی مستند «فیلمی ناتمام برای دخترم سمیه» در این فیلم به سراغ کسانی رفته‌اند که از جداشدگان سازمان مجاهدین خلق هستند و از نزدیک شاهد سیر فعالیت‌های انجام شده در اردوگاه اشرف و وقایع و اتفاقات آن بوده‌اند؛ البته این افراد لزوما در ایران زندگی نمی‌کنند و بعضا بعد از منفک شدن از سازمان مجاهدین هر یک کشوری را برای سکونت خود انتخاب کرده‌اند.

سوژه اصلی این مستند، شخصی به نام مصطفی محمدی است که مقیم کاناداست. وی زمانی از طرفداران سازمان مجاهدین خلق بوده است. سال‌ها قبل دختر او به بهانه بازید به اردوگاه اشرف برده می‌شود اما هیچگاه بازنمی‌گردد و بعد از ۲۵ سال تلاش برای بازگردان دخترش درمی‌یابد که او به ظاهر تمایلی به بازگشت ندارد اما واقعیت چیز دیگری است؛ کماینکه پسرش نیز عضو این سازمان بوده است و رفته رفته نگاه این شخص به موجه بودن گروهک منافقین تغییر می‌کند.

در خلال این روایت، تاریخچه شکل گیری این سازمان از ابتدای دهه ۵۰ و افرادی که بدنه اصلی آن بوده‌اند بررسی می‌شود.

در «فیلمی ناتمام برای دخترم سمیه» محمد کریم زاده به عنوان مدیر تولید و هومن صالح و علی غریبایی به عنوان تصویربردار همکاری داشته‌اند. همچنین مرتضی پایه شناس کارگردان این فیلم ۹۰ دقیقه ای تدوین آن را نیز بر عهده دارد.

این فیلم به تهیه‌کنندگی محمد شکیبانیا در گروه معارف، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس سیمافیلم تهیه شده در هفتمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت موفق به دریافت جایزه بهترین مستند – سیاسی اقتصادی این جشنواره شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *