شهردار رباط کریم خبرداد:

رنگ دوباره شهرداری به معابر رباط کریم

شهردار رباط کریم ضمن آغاز عملیات لکه‌گیری گسترده آسفالت سطح شهر از اجرای روکش آسفالت خیابان دادگستری خبر داد.

سید محمد میرزمانی، شهردار رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی رباط نیوز، با  بیان اینکه شهرداری درصدد است تا معابر رباط کریم را رنگ دوباره ببخشد، اظهار کرد: این عملیات با هدف ارتقاء کیفی و بهسازی معابر و پیاده‌روها، لکه‌گیری و مرمت آسفالت در خیابان‌های اصلی و فرعی اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه عملیات لکه‌گیری، روکش و اجرای آسفالت معابر یکی از اولویت‌های مدیریت شهری برای تأمین رفاه شهروندان است اظهار داشت: عملیات لکه‌گیری آسفالت در خیابان دادگستری آغاز شده است که تا چند روز آینده به پایان می‌رسد.

میرزمانی تصریح کرد: همچنین در راستای انجام این طرح، عملیات لکه‌گیری آسفالت معابر در ناحیه الارد، همچون خیابان ارغوان یکم و جدول کشی آن ،خیابان حافظ ، کوچه حافظ دوم به پایان رسیده است.

نورپردازی و تقویت روشنایی ورودی شهر رباط کریم

میززمانی در ادامه اظهار کرد: به منظور تامین نور مطلوب و تسهیل در تردد رانندگان، نیروهای تلاشگر سازمان سیما، منظر و فضای سبز نصب برج نور را آغاز کردند و همچنین در راستای کاهش مصرف برق، سیستم روشنایی در سطح خیابان با استفاده از نصب و جایگزین نمودن لامپ های کم مصرف به جای لامپ های پر مصرف، بهینه سازی می شود.

 وی ادامه داد: تسهیل در روند رفت و آمد و ایمنی شهروندان جهت استفاده در طول شب از خیابانها، از جمله اهداف ارتقا، ترمیم و تقویت روشنایی می باشد که با اجرای این طرح امید است رضایتمندی شهروندان را در پی داشته باشد.

شهرداری رباط کریم در پایان خاطرنشان کرد: نورپردازی فرآیند توسعه بسترهای بصری شهر است و مدیریت شهری رباط کریم نیز در راستای افزایش نشاط شبانه؛ تلاش می کند تا حد امکان، عنصر لذت و آرامش را در فضا و بدنه شهری لحاظ کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *