رقابت ۳هزار دانش آموز رباط کریمی در کنکور امسال

مسئول اداره سیاسی فرمانداری شهرستان رباط کریم در جلسه هماهنگی کنکور سراسری گفت: ۳۰۳۳ دانش آموز دختر و پسر در حوزه کنکور سراسری این شهرستان سرنوشت خود را رقم می زنند.

به گزارش رباط نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم،علیرضا سرخیل با تاکید بر فراهم آوردن محیطی امن و آرام برای دانش آموزان افزود: همکاری دستگاه های انتظامی و خدماتی با آموزش و پرورش عامل موثری در ایجاد فضای آرام برای دانش آموزان است  و از اینرو اهتمام در هماهنگهای همه جانبه ادارات ضرورت دارد.

وی از مسولان آموزش و پرورش,نیروی انتظامی و ادارات آب و برق و مخابرات خواست تا نقاط ضعف سالهای گذشته را برطرف کرده و گامی نو در تقویت نقاط قوت بردارند و علاوه بر تامین آرامش دانش آموزان , تدابیری برای آرامش خانواده های آنان بیندیشند.

سرخیل آب پاشی و نظافت اطراف حوزه ها و تامین امکانات سرمایشی و ایجاد مکانی برای استقرار خودروها و والدین دانش آموزان را عاملی برای ارتقای سطح آرامش دانش آموزان دانست و از مسولان خواستار هماهنگیهای لازم شد.

لازم به ذکر است که رباط کریم در روز پنجشنبه و جمعه پذیرای ۱۸۷۰ دانش آموز دختر و ۱۱۶۳ دانش آموز پسر در ۱۷ حوزه امتحانی کنکور سراسری است .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *