رفع موانع شهر پرند از اولویت های فرمانداری رباط کریم است

فرماندار رباط کریم تصریح کرد: ما و مجموعه فرمانداری رباط کریم علاقه مند هستیم که همه موانع احتمالی را برای پروژه های شهر پرند برطرف کنیم و از طرفی هم انتظار داریم که هیچ صدایی جز صدای تفاهم و تعامل نشنویم.

یه گزارش رباط نیوز؛ سید مهدی ساداتی در جلسه ای با مسئولین شهرستان با اشاره به اینکه زیرساخت های اساسی شهر همچون آب، برق و گاز به شکل مطلوبی فعالیت می کنند، اظهار داشت: ۱۳ پروژه مهم عمرانی شهرداری با بودجه ای بالغ بر ۶۱ میلیارد ریال در حال احداث است که برخی از این پروژه ها را در هفته دولت و مابقی آنها را می بایست تا دهه فجر تقدیم شهروندان پرند کنیم.
فرماندار رباط کریم با بیان این مطلب که شهر پرند به کارگاه عمرانی در سطح استان تهران تبدیل شده است، خاطر نشان کرد: این امر حاصل کار اشتراکی و گروهی شهردار، اعضای شورا، پیگیری های نماینده محترم و عنایات امام جمعه محترم شهر است.
وی در ادامۀ سخنان خود تصریح کرد: باید بپذیریم که صاحبان اصلی شهر، مردم هستند و ما همۀ تلاش ها، همکاری ها و کوشش ها را جهت خدمت رسانی مطلوب به آنها انجام می دهیم.
ایشان در ادامه افزود: این روندِ خوبِ خدمت رسانی و پروژه هایی که در سطح شهر پرند داریم، ان شا الله در سطح استان تهران به الگو تبدیل می شود که مطمئناً مورد حمایت استاندار محترم هم قرار می گیرد.
فرماندار رباط کریم در پایان تصریح کرد: انتظار داریم که کلیه مسئولین گرامی در سطح شهر پرند خود را خادم مردم بدانند و پاسخگوی شفاف، صریح و بی منت مردم باشند در غیر اینصورت باید از قطار مدیریتی شهرستان پیاده شوند.
در ادامه کلیه مسئولین و مدیران شهر پرند از پروژه های عمرانی در حال احداث همچون مجموعه تفریحی ورزشی بوستان شهدای گمنام ، پارک محله ای توچال و مخزن ذخیره آب بازدید کردند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.