معاون اداری مالی شهرداری رباط کریم:

رعایت قانون به عنوان یک اصل باید پذیرفته شود

معاون اداری مالی شهرداری رباط کریم در جلسه ملاقات با مردم ، درخواست های بیش از ۴۰ نفر از شهروندان را رسیدگی کرد و بر رعایت قانون در هر شرایطی تاکید کرد.

به گزارش رباط نیوز، مصطفی ندرزاده با اشاره به لزوم رسیدگی به مشکلات شهروندان به منظور تسهیل امور و ایجاد رضایتمندی در شهر گفت : شهرداری نهادی است که مستقیما با مردم سروکار دارد و مردم در مورد مسائل روزمره شان می بایست به این نهاد خدمات رسان مراجعه نمایند.

وی افزود : رعایت قانون به عنوان یک اصل باید پذیرفته شود و به منظور پیشبرد اصولی امور شهر باید درخواست ها و تصمیمات مبتنی بر قانون انجام شود.

ندرزاده خاطر نشان کرد : متاسفانه برخی شهروندان درخواست های نامعقولی را ارائه می دهند و خواستار کمک شهرداری نیز هستند که این امر علاوه بر اتلاف وقت و هزینه عمومی موجب رواج و شیوع بی قانونی و نهایتا هرج و مرج اجتماعی خواهدشد.

وی در پایان تصریح کرد : هدف ما در برگزاری ملاقات عمومی تسهیل خدمات رسانی و حذف مراحل بروکراسی اداری به منظور خدمت هر چه بیشتر و سریعتر به شهروندان است که نهایتا امید است با حل مشکلات همشهریان عزیز سطح بالایی از رضایتمندی را شاهد باشیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *