رزمایش مقابله با اغتشاشات و نا آرامی‌های اجتماعی در شهرستان رباط کریم برگزار شد +تصاویر

امروز رزمایش مقابله با اغتشاشات و نا آرامی های اجتماعی در شهرستان رباط کریم برگزار شد.

به گزارش رباط نیوز، رزمایش مقابله با اغتشاشات و نا آرامی های اجتماعی گردان های مردم پایه بسیج صبح امروز در شهرک آفتاب شهر جدید پرند برگزار شد.

براساس این گزارش، در ابتدای این رزمایش با حضور مسئولان شهرستانی صبحگاه مشترک برگزار شد.

در ادامه حجت الاسلام محمد خدیری، امام جمعه شهر پرند با اشاره به ویژگی های یاران امام زمان(عج) از دیدگاه امام صادق(ع) اظهار کرد: منتظرات امام زمان(عج) این است که باید اینان امید به روزی که دنیا با دست پرمهر حضرت مهدی(عج) فرج خواهد شد و مردم دنیا به زانوی ادب در خواهند آمد.

وی افزود: انتظار برای بسیج آرمان و هدف بزرگ یعنی شهادت است، سردار شهید همدانی پس از چندین سال مجاهدت و پاسداری و مراقبت و مواظبت در راه ائمه اطهار(ع) در سوریه به فیض شهادت نائل آمدند.

بسیج فرزند انقلاب است

حجت الاسلام خدیری ادامه داد: بسیج یعنی فرزند انقلاب و منتظر ظهور، و بهترین روز برای بسیج روز ظهور است، این ایستادگی و مقاومت است.

وی اضافه کرد: به طور قطع ایران تنها کشوری است که زمینه ساز ظهور حضرت ولی عصر(عج) را فراهم می کند و بسیج و سپاه نقش مهمی را در این راستا ایفا می کند.

امام جمعه پرند خاطرنشان کرد: دشمن از یک واژه می ترسد، ۳۵ سال است که می لرزد و پشت در و دروازه های کشور مانده است، امروز به بهانه برجام، دیروز به بهانه صحرای طبس و بعدها به بهانه های مختلف،دشمن نمی تواند داخل ایران را ببیند و آن به به برکت وجود بسیج است.

فاجعه منا مهری بر بی مسئولیتی ال سعود در اداره مسجد الحرام است

وی با اشاره به حوادثی که در عراق رخ داده است، ابراز کرد: عراق امنیت خود را مدیون ایران است،الگوی عراقی ها در برابر داعش برگرفته از بسیج است، با یک کارت ملی حدود ۲۰ میلیون نفر وارد عراق شد بدون هیچ گونه خونی، این مایه تأسف است برای آل سعود که نتوانستند تدابیر لازم برای سه و نیم میلیون نفر را بیاندیشند، بیش از هفت هزار نفر در فاجعه منا جان باختند.

خاموشی چراغ آمریکا در ۱۳ آبانی دیگر

در ادامه سرگرد هادی ایلکا، فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم ضمن قدردانی از حضور پرشکوه مردم ولایت مدار شهرستان رباط کریم در حماسه ۱۳ آبان، دشمنان انقلاب را افرادی احمق خواند و تأکید کرد: مردم با این حضور خود بار دیگر ثابت کردند که همیشه در صحنه هستند و استکبار ستیزی و شعار مرگ بر آمریکا در خون و رگهای آن ها نهفته است.

وی ادامه داد: امسال ۱۳ ابان دارای حساسیت های ویژه ای بود، تقارن آن با محرم الحرام و زیاده خواهی های آمریکا سبب حضور پر رنگ مردم در ۱۳ آبان شد.

سرگرد ایلکا بیان کرد: برخی ها می خواهند شعار مرگ بر آمریکا حذف شود، این شعار تاز ذهن و زبان مردم ایران بیرون نخواهد رفت.

 

IMG_7992 IMG_7978 IMG_7973 IMG_7971 IMG_7964 IMG_7961 IMG_7953 IMG_7941 IMG_7981 IMG_7985 IMG_7929 IMG_7940 IMG_7926 IMG_7983

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *