رجبی‌دوانی: انقلاب اسلامی نباید رها شود/ دستاورد برجام پر کردن قلب راکتور هسته ای با سیمان بود

رجبی دوانی گفت:چین و انگلیس با کمک امریکا و شوروی به انرژی هسته ای رسیدند اما ایران با عزم ملی و بومی به اتمی رسید و انرژی اتمی کشور را نیز با توافق خودمان خراب کردیم و قلب ایران را بیرون کشیدند و به جای آن بتون سیمان ریختند.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، محمدحسین رجبی‌دوانی در  همایش مشترک ائمه جماعات فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج شهرستان رباط کریم که در فرهنگسرای معلم برگزار شد اظهار کرد: هنگامی که اسلام بر پیامبر اکرم(ص) نازل شد هدف اصلی ایشان نجات بشریت از گناه و تسلیم آنها در برابر حق تعالی بود.

وی ادامه داد: رسول خدا(ص) نظام ولایت را تأسیس کرده تا ولایت بتواند جامعه اسلامی را هدایت کند اما دیدم در عصر پس از ایشان خیانت بزرگی به اسلام و ولایت شد.

این استاد دانشگاه ادامه داد: متاسفانه در یک زمانی ضرباتی را بر پیکره اسلام وارد کردند و این تا برگشتن امام علی(ع) به حکومت طول کشید و دیدیم در زمان رسیدن آن حضرت به حکومت تنها ایشان را با جنگ اندوزی ها مشغول کرده و نگذاشتند تمدن نوین اسلام به درستی شکل بگیرد.

رجبی دوانی با اشاره به قدرت مسلمانان پس از اسلام، ابراز کرد: ایین ها و فرقه های بسیاری آمدند و حکومت کردند اما صفویان بزرگترین خدمت را به اسلام کرده و مردم در آن زمان قدرتمند شده و توانستند درخشان ترین دوره تاریخ را رقم بزنند.

استاد تاریخ اسلام در بخش دیگری از سخنانش به تاریخ انقلاب اسلامی ایران اشاره و خاطرنشان کرد: دشمنان اسلام و انقلاب تلاش های زیادی کردند تا بار دیگر بتوانند به اسلام ضربه بزنند اما هیچ گاه نتوانستند آسیب جدی بر پیکره انقلاب اسلامی وارد کنند.

وی ادامه داد: امروز دشمنان اسلام و این انقلاب به دنبال شناسایی نقاط ضعف و قوتها هستند، آنها نمی خواهند نامی از این انقلاب در صفحه روزگار باقی بماند.

استاد دانشگاه عنوان کرد: انقلاب اسلامی نباید رها شود، چین و انگلیس با کمک امریکا و شوروی به انرژی هسته ای رسیدند اما ایران با عزم ملی و بومی به اتمی رسید و انرژی اتمی کشور را نیز با توافق خودمان خراب کردیم و قلب ایران را بیرون کشیدند و به جای آن بتون سیمان ریختند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *