رباط کریم محل برگزاری آزمون شهرداری های استان تهران

شهردار رباط کریم از انتخاب شهر رباط کریم به عنوان محل برگزاری آزمون های آموزشی غیر حضوری کارکنان شهرداری های استان تهران خبر داد .

مسعود مختاری،شهرداری رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی رباط نیوز با اعلام خبر فوق اظهار کرد: مطابق اطلاعیه استانداری تهران هر ساله آزمون آموزش غیر حضوری کارکنان شهرداری ها ، به منظور سنجش بار علمی کارکنان و تقویت بنیه علمی آن ها انجام می گیرد که امسال این آزمون در شهر رباط کریم صورت می پذیرد .

وی افزود : با تلاش و هماهنگی امور اداری شهرداری اطلاع رسانی لازم به شهرداری های پرند و نصیر شهر نیز انجام شده و  اقدامات تهیه سی دی و کروکی به منظور اطلاع رسانی صحیح برای حضور افراد در محل آزمون نیز انجام و به شهرداری ها ارسال شده است .

شهردار رباط کریم خاطر نشان کرد : همچنین با دانشگاه آزاد واحد رباط کریم هماهنگی های لازم برای تعیین محل آزمون صورت گرفته است و تدابیر لازم برای تدارک روز آزمون و حضور مراقبان نیز اندیشیده شده است.

آسفالت ریزی بلوار ترکاشوند در رباط کریم

معاون فنی و عمرانی شهرداری رباط کریم در گفت وگو با رباط نیوز از اجرای طرح آسفالت ریزی بلوار ترکاشوند خبر داد و دیدگاه های خود را در این زمینه بیان کرد .

علی اصغر عظیم وند گفت : طبق برنامه ریزی های بعمل آمده و بررسی های کارشناسی در این خیابان و کوچه های بلوار ترکاشوند و مسیرهای اصلی تردد شهروندان در قالب طرح کلی آسفالت ریزی و لکه گیری قرار گرفته اند که هم اکنون در حال اجرا می باشد.

وی افزود : این طرح که با سرعتی چشمگیر تداوم دارد که باعث روان سازی ترافیک می گردد و موانع و چاله های احتمالی که در اثر بارش نزولات جوی بوجود آمده از بین رفته و مسیرها عاری از مشکلات ترافیکی گشته اند.

وی در پایان خاطر نشان کرد : این مسیر ها به درخواست شهروندان گرامی و با توجه به نحوه تردد در این مسیر انجام پذیرفته است که امیدواریم عبور و مرور در این خیابان را تسهیل و موجبات رفاه شهروندان این محل را فراهم کرده باشد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *