رایزنی شهردار برای انتقال ساختمان پلیس راهور

شهردار رباط کریم در دیدار با سردار خانچلی فرمانده پلیس راهور غرب استان تهران در خصوص انتقال ساختمان راهور درون شهری ازبلوارمصلی امام خمینی (ره) گفتگو و تبادل نظر کردند .

به گزارش خبرنگار رباط نیوز ؛ مهندس مختاری شهرداررباط کریم در این جلسه با اشاره به اهمیت حفظ سیمای بلوار مصلی و فراهم نمودن مقدمات انتقال ساختمان پلیس راهور اظهار داشت : شهرداری رباط کریم در صدد است با همکاری پلیس راهور مکان مناسبی جهت فعالیت های راهور درون شهری را جانمایی و نسبت به آزاد سازی بلوار مصلی اقدام نماید .

با توجه به غیر متقارن بودن چهار راه اصلی شهر در صدد هستیم تا با استفاده از کارشناسان حمل و نقل و پلیس راهور وضعیت ترافیکی این چهار راه را ساماندهی کنیم .

مختاری تصریح کرد : با توجه به غیر متقارن بودن چهار راه اصلی شهر در صدد هستیم تا با استفاده از کارشناسان حمل و نقل و پلیس راهور وضعیت ترافیکی این چهار راه را ساماندهی کنیم .

در این دیدار خانچرلی فرمانده انتظامی غرب استان تهران نیز ضمن تقدیر از همکاری شهرداری،  اظهار داشت : از این اقدام استقبال خواهیم کرد و در صورت تامین ساختمان مناسب می توانیم مقدمات انتقال راهور درون شهری به یک مکان مناسب را فراهم کنیم .

وی در پایان از همکاری صادقانه مهندس مختاری تقدیر و در مورد هرگونه همکاری شهرداری و پلیس اعلام آمادگی کرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *