راه اندازی مرکز تشخیص سرطان جنوب غرب تهران در بیمارستان رباط کریم

اسدی با اشاره به اینکه بیمارستان رباط کریم پیش از این موفق شده رتبه برتر ترویج زایمان طبیعی و بدون درد را در دانشگاه ایران کسب کند؛ تصریح کرد: امروزه با حمایت دانشگاه ایران مرکز تشخیص سرطان سینه را با خرید دستگاه ماموگرافی ایجاد کرده و با داشتن دیگر بخش های لازم همچون کولونوسکوپی و آندوسکوپی موفق شدیم به مرکز تشخیص سرطان در جنوب غرب تهران تبدیل شویم.

دکتر حامد اسدی شریف رییس بیمارستان حضرت فاطمه زهرا رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی رباط نیوز با اشاره به اینکه ای بیمارستان در کمپین ملی فشار خون استان تهران مقام سوم را کسب کرده است؛ گفت: با راه اندازی مرکز تشخیص سرطان سینه و دستگاه گوارش موفق شدیم به قطب تشخیص سرطان در جنوب غرب تهران تبدیل شویم.

اسدی با اشاره به اینکه بیمارستان رباط کریم پیش از این موفق شده رتبه برتر ترویج زایمان طبیعی و بدون درد را در دانشگاه ایران کسب کند؛ تصریح کرد: امروزه با حمایت دانشگاه ایران مرکز تشخیص سرطان سینه را با خرید دستگاه ماموگرافی ایجاد کردیم و با داشتن دیگر بخش های لازم همچون کولونوسکوپی و آندوسکوپی موفق شدیم به مرکز تشخیص سرطان در جنوب غرب تهران تبدیل شویم.

وی ادامه داد: هر چند بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) دهها پزشک متخصص و فوق تخصص در بخش های مختلف داشته است ول در یکسال اخیر توانسته تعداد ۲۵ پزشک متخصص و فوق تخصص دیگر جذب کند تا هزاران نفری که هر روز مراجعه می کنند بیشتر بتوانند از خدمات درمانی بهره مند شوند از این رو است که بالاترین آمار جراحی در یک سال اخیر را نسبت به سال های پیشین داریم.

اسدی یاد آور شد: با توجه به شروع فصل گرمای سال موفق شدیم سیستم سرمایشی و گرمایشی بیمارستان را با هزینه یک و نیم میلیارد تومان نوسازی کردیم تا رفاه عمومی بیماران بیشتر گردد حتی بدین منظور قدرت برق بیمارستان را از ۴۰۰ به هزار کیلو وات افزایش دادیم تا اینگونه خدمات رفاهی بیشتری شامل حال بیماران و مراجعه کنندگان شود.

رییس بیمارستان رباط کریم ادامه داد: با هدایت و «حمایت خیرین جامعه سلامت» موفق شدیم تخت های بستری بیمارستان را در بخش اورژانس افزایش دهیم و اورژانس بیمارستان را بهسازی کنیم و بخش های جدید بیمارستان را افتتاح کنیم که بخش بیماران سکته حاد مغزی و راه اندازی دو بخش vip و scu از این جمله است.

وی یاد آور شد: با همراهی مردم عزیز رباط کریم موفق شدیم در کمپین فشار خون رتبه سوم در استان تهران را به دست آوریم تا مطالعات و پژوهش های بیشتری در امور سلامت این منطقه صورت گیرد.

وی در پایان تاکید کرد: بیمارستان رباط کریم این ظرفیت و پتانسیل را دارد تا علاوه بر درمان مردم منطقه به دلیل همجواری با فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) به توسعه توریسم درمانی در این منطقه بپردازد تا علاوه بر ارز آوری برای کشورشاهد «اشتغال و کارآفرینی» در این باره در شهرستان باشد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *