رئیس پلیس فتا شهرستان رباط کریم: دستگیری عامل برداشت غیرمجاز یک حساب بانکی

رئیس پلیس فتا شهرستان رباط کریم از دستگیری فردی که اقدام به برداشت اینترنتی غیرمجاز از حساب بانکی شهروند پرندی نموده بود، خبر داد.

سرگرد فرزادجوان،رئیس پلیس فتا شهرستان رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی رباط نیوز در تشریح این خبراظهار کرد: در پی شکایت یکی از شهروندان پرندی مبنی بر برداشت‌های مکرر از حساب بانکی وی موضوع در دستور کار پلیس فتا شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی‌های صورت گرفته مشخص گردید برداشت‌ها به صورت مبالغ کم از حساب بانکی وی انجام گرفته است.

این مقام انتظامی ادامه داد: با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی متهم با هویت معلوم شناسایی و برابر دستور قضایی دستگیر شد و مشخص گردید متهم که از دوستان شاکی بود با سوء استفاده از اعتماد ایشان نسبت به فعال سازی رمز دوم کارت اقدام و از حساب وی برداشت می‌نموده است.

جوان در پایان تصریح کرد: تهم در نهایت به همراه پرونده متشکله به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ملایر معرفی و در نهایت قرار مناسب و قانونی برای وی صادر گردید.

سرگرد جوان در خاتمه به شهروندان هشدار داد: در نگهداری کارت‌های بانکی و اطلاعات مربوط به آن همانند رمز اول و دوم کوشا بوده‌ و آنها را در اختیار افراد غیر قرار ندهند و با فعال نمودن سرویس پیامک بانک از کلیه تراکنش‌های بانکی خود اطلاع حاصل نمایند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *