رئیس شورای شهر رباط کریم: شهرک آبشناسان دارای کمترین امکانات شهری است

رئیس شورای اسلامی شهر رباط کریم با اشاره به اینکه شهرک آبشناسان دارای کمترین امکانات شهری است، گفت: توسعه خدمات رفاهی و عمرانی مهم‌ترین مطالبه مردم در این شهرک است.

پریسا اینانلو امروز در گفت‌وگویی با رباط نیوز اظهار داشت: خدمات در شهرک آبشناسان بسیار ضیف است و مردم با مشکلات بسیاری مواجه هستند.

وی با اشاره به اینکه ساکنان شهرک آبشناسان از مسؤولان انتظار دارند تا خدمات رفاهی و عمرانی به‌روز شود، افزود: نبود مدیریت صحیح سبب شده است که این شهرک دارای کمترین امکانات باشد و مردم با مشکلات بسیاری روبه‌رو شوند.

رئیس شورای اسلامی شهر رباط کریم گفت: بسیاری از سرانه‌های خدماتی و عمرانی در شهرک آبشناسان با کمبود و ضعف مواجه است و این نیاز احساس مس‌شود که هر چه سریع‌تر خدمات عمرانی و رفاهی در این شهرک رونق بگیرد و مطالبات مردم برطرف شود.

اینانلو با تأکید بر اینکه از مهم‌ترین اقداماتی که برای شهرک آبشناسشان باید انجام شود،‌ ایجاد شهرداری مستقل است، تصریح کرد: با تشکیل شهرداری می‌توانیم مسیرهای توسعه خدمات‌رسانی به مردم را سریع‌تر طی کرده و شاهد توسعه و رفع کمبودها باشیم.

وی با تأکید بر اینکه هم‌اکنون حجم کمبود خدمات بسیار بالا است، گفت: اختصاص اعتبارات برای ایجاد خدمات در این شهرک یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که باید هر چه سریع‌تر انجام شود.

رئیس شورای اسلامی شهر رباط کریم گفت: شهرک آبشناسان دارای ظرفیت‌هایی است که با کمی توجه بیشتر به آن می‌توانیم مسیر خدمات‌رسانی به مردم را با توسعه بیشتر همراه کنیم.

اینانلو افزود: باید با اقدامات کارشناسی و در یک برنامه زمان‌بندی‌شده و دقیق خدمات‌رسانی به مردم را در شهرک آبشناسان در اولویت قرار دهیم و مشکلات مردم را در یک فاصله زمانی کوتاه رفع کنیم.

انتهای پیام/۲۵۶۸/س۲۰/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *