رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور عنوان کرد؛آنهایی که خواب ارتباط با آمریکا را می بینند بیدار شوند

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور گفت: آنهایی که خواستار رابطه با آمریکا هستند باید بدانند که دست آمریکا و اسراییل به خون جوانان کشور آغشته است و نمی گذاریم آمریکا به ایران بازگردد.

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی رباط نیوز، حجت‌الاسلام سیدرضا تقوی، رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور  عصر امروز در یادواره ۵۲۰ شهید شهرستان رباط کریم که در مصلی شهر رباط کریم برگزار شد، اظهار کرد: شهدای کشور نقش مهمی را در هویت بخشی به انقلاب ایفا کرده اند، در حقیقت این شهدا هستند که هویت انقلاب اسلامی را شکل داده است.

وی افزود: به طور قطع بخشی از تاریخ معاصر را انقلاب اسلامی شکل داده است و تاریخ انقلاب نیز برگرفته از شجاعت، رشادت، ایثار و عزت است.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور تأکید کرد: باید تاریخ  انقلاب و زندگی شهدا را به فرزندان کشورمان بیاموزیم و آنها را با این آموزه های گرانقدر آشنا کنیم.

وی خاطرنشان کرد: انقلاب ما با تمام جان فشانی های شهدا توانست روی پا بایستد و از تمام مشکلات عبور کند.

حجت الاسلام سیدرضا تقوی ابراز کرد: یکی از مایه‌های برجسته انقلاب مفاهیم اسلامی وقرآنی است، هر انقلابی برای پیروزی و به ثمر رسیدن تلاشهایش از برخی مفاهیم و شخصیتها بهره می گیرد و انقلاب ما نیزاز چنین مفاهیمی برگرفته شد.

وی اضافه کرد:در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان با به راه انداختن ترورها سعی در تضعیف روحیه مردم را داشتند، ترور شهید مطهری و به شهادت رساندن شهید بهشتی و رجایی از این گونه ترورها بود اما مردم در آن روزها شعارهایی از قبیل« دشمن در چه فکریه ایران پر از بهشتیه» را سر می دادند و ترفندهای دشمنان را نقش بر آب می کردند.

وی با تأکید بر اینکه هنوز برخی ها در داخل کشور خواستار ارتباط با امریکا هستند، تصریح کرد: آنهایی که خواستار رابطه با آمریکا هستند باید بدانند که دست آمریکا و اسراییل به خون جوانان کشور آغشته است و نمی گذاریم آمریکا به ایران بازگردد.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *