رئیس آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم تأکید کرد؛ خیرین بزرگترین حامی آموزش و پرورش در امر مدرسه سازی هستند

رفیعی گفت: آموزش و پرورش همواره نیازمند امر خداپسندانه خیرین مدرسه ساز است و نهاد آموزش و پرورش با این مجمع به نتایج و ارزش های والا و مطلوبی راه می یابد.

محمدحسن رفیعی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم در گفتگو با رباط نیوز اظهار کرد: خیرین مدرسه ساز امروزه به شکل یک NGO در کنار آموزش و پرورش با نگاه به این امر مهم و خدا پسندانه با قوت فعالیت دارد و به بزرگترین حامی آموزش و پرورش در امر مدرسه سازی تبدیل شده است.

وی افزود:هزینه هایی که خیرین در این راه می بخشند سبب رونق جامعه ،کاهش تورم،کارآفرینی و بهبود عملکرد آموزش و پرورش شده که مشارکت در این امر مارا به مقصد اصلی این حرکت که تلاش در راه خیر و برکت است رهنمون می سازد.

رفیعی ادامه داد:فعالیت خیرین از دیرباز در شهرستان وجود داشته و از برکات حضور خیرین احداث مدارس اولیه شهرستان در سالهای ۱۳۰۰ است که در حال حاضر نیز شاهد برکت آنها هستیم.

وی اضافه کرد: رباط کریم یکی از شهرستان های استان تهران است که درصدبالایی از جمعیت این شهرستان با شغل معلمی در آمیخته شده و یکی از شهرستان های مادر ، در امر آموزش و پرورش  به شمار می آید.

کار نیک خیرین مدرسه ساز در اذهان مردم همیشه ماندگار است

رفیعی با اشاره به عمل نیک خیرین که همیشه در ذهن ها و جامعه ماندگار و قابل ستایش است ، امر خیرین را یک فرآیند کاشت نهال دانست و گفت:کار خیرین چون نهالی است که هرچه از عمل آن می گذرد، برکات آن روز به روز افزایش پیدا کند.

خیرین چراغ راه آموزش و پرورش است

مدیر آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم در بخش دیگری از این مصاحبه، با تأکیدبر حضور فعال خیرین در عرصه  مدرسه سازی، با مهم خواندن این عمل خیر، ابراز کرد: آموزش و پرورش همیشه نیازمند امر خداپسندانه خیرین مدرسه ساز  است و نهاد آموزش و پرورش با این مجمع به نتایج و ارزش های والا و مطلوبی راه می یابد.

وی خاطرنشان کرد: فرهنگیان در بستر سازی خیرین نقش مهمی دارند، آن ها با نگاه های متفاوتی که نسبت به آموزش و پرورش دارند می توانند بستر ساز این امر مهم در جامعه و بین دانش آموزان باشند.

انتهای پیام/

۱ دیدگاه

  1. مصطفی پاسخ

    سلام علیکم و رحمه الله و برکاته دهستان ما یکی از دورافتاده ترین نقاط مرزی کشور و در استان سیستان و بلوچستان قرار دارد دارای دو دبیرستان یک پسرانه و یک دخترانه هست و دانش آموزان بااستعداد زیادی وجود دارد چون درآمد آنچنانی ندارند نمی تونند ادامه تحصیل بدهند از شما خیرین عزیز در اقصا نقاط کشور تقاضای همکاری و کمک داریم دهستان شهیدپرور ناهوک شهرستان سراوان استان سیستان و بلوچستان . جزاکم الله خیرا . شماره تلفن تماس :۰۵۴۳۷۷۵۵۲۰۰ دبیرستان شهیدمطهری ناهوک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *