دین‌محمدی: استقلال به روزهای خوب برمی‌گردد

مربی تیم فوتبال استقلال، گفت: ما هم قرار است به شفر کمک کنیم و هم در کنار او کار یاد بگیریم.

به گزارش رباط نیوز، سیروس دین‌محمدی بعد از انتخابش به عنوان دستیار وینفرد شفر مربی جدید و آلمانی این تیم اظهار داشت: امروز در جلسه کمیته فنی حضور پیدا کردیم و در نهایت از این کمیته استعفا دادیم و مقرر شد از این پس به عنوان مربی در تیم فعالیت کنیم.

وی افزود: شفر مربی بزرگی است که من از او شناخت زیادی دارم و امیدوارم که بتوانم در کنار بیژن طاهری به وی کمک کنم. ما هم می‌توانیم از کنار او کار یاد بگیریم و هم می‌توانیم به تیم کمک کنیم.

مربی جدید تیم استقلال در خصوص اضافه شدن طاهری نیز به کادر فنی آبی‌پوشان، گفت: آقای طاهری بازیکن قدیم استقلال بوده و در دوران خودش یکی از فوتبالیست‌های بزرگ محسوب شده است او هم در لیگ برتر مربی‌گری کرده و هم در تجربه کار با بازیکنان مختلف را دارد. مطمئناً در کنار هم می‌توانیم روزهای خوبی را برای استقلال رقم بزنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا قرار است مربی دیگری به جمع اعضای کادر فنی آبی‌پوشان اضافه شود یا خیر، گفت: قرار نیست مربی دیگری به تیم اضافه شود و با همین نفرات کار پیش خواهد رفت.

دین‌محمدی تأکید کرد: قرار است باشگاه فردا با ما تماس بگیرد و مراسم معارفه برگزار شود و سپس در تمرین تیم شرکت کنیم.

وی در خصوص برنامه‌های آینده آبی‌پوشان و بازی‌های این تیم مقابل فولاد و دربی حساس پایتخت، گفت: شفر این روزها به استقلال آمده تا به تیم کمک کند ما هم همه هدفمان این است که به او کمک کنیم و مطمئن باشید با کمی فرصت تیم را به روزهای خوبش برمی‌گردانیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *