دیر آمده‌اید؛ چه می‌خواهید بگویید؟/ بگذارید آن کس که توانش را دارد بماند!

تا دوم اسفندماه تنها یک روز برای رقابت سالم و ناسالم کاندیداهای انتخاباتی بیشتر نمانده، یا پیروز میدان و یا دست از پا درازتر به خانه و محل زندگی‌اشان باز خواهند گشت.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط‌نیوز، تا دوم اسفندماه تنها یک روز برای رقابت سالم و ناسالم کاندیداهای انتخاباتی بیشتر نمانده، یا پیروز میدان و یا دست از پا درازتر به خانه و محل زندگی‌اشان باز خواهند گشت.

آنچه در فضای امروز انتخابات مجلس مسلم و حقیقی به نظر می‌آید حضور اقشار گوناگون و احساس تکلیف برخی آقایان و آقا زاده نسبت به وضعیت حال شهرستانهای #رباط‌کریم و #بهارستان است، حضوری که تا دیروز هیچ اثری از آن نبوده و احساس تکیلف‌های یک شبه به آقایان دست داده است، گویا طعمه رباط کریم به چشم برخی‌ها خوش به نظر می‌آید.

اما انتخابات هرچه به ساعت‌های پایانی اش نزدیک و نزدیکتر می‌شود شاهد #بداخلاقی‌های مجازی و حقیقی بیشتری از سوی برخی حامیان می‌شود، اغلب این بداخلاقی‌ها منجر به محکوم کردن طیف مقابل و به صدر رساندن طرف خودی است تا درنهایت به پیروزی سیاسی نائل آیند.

به طور قطع در این سخن کوتاه روی سخن ما با آن دسته از عزیزانی است که دوباره پس از مدت‌ها به این کوچه پس کوچه های شهر بازگشته‌اند، آنها باید بدانند رباط‌کریم تاوان بی مدیریتی و بد مدیریتی‌های آقایان را داده است، نرسیدن ریل #مترو به رباط‌کریم، تعطیلی #کارگاه‌های فعال و نیمه فعال، #بیکاری و نبود #مراکز_تفریحی و تجاری، عدم وجود امکانات کافی برای بیماران، #گرانی_مسکن در منطقه و هزاران مشکل دیگر، این روزها آمال و ارزوهای مردم شهرستان رباط‌کریم را به دستان فراموشی سپرده است و حالا شما آمده‌اید چه بگویید؟

آقایان #کاندیدا باید پاسخ دهند اگر همین هزینه گزاف انتخابات را صرف هزینه کمک به جوانان می‌کردید چه می‌شد؟ امروز وقت آمدن به پرند و رباط‌کریم نیست باید کمی پیش‌تر فکر بازگشت می‌کردید!

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *