دیدار مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند با جانبازان پرندی

سید علی اکبر طاهری مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند به همراه حسن نوروزی نماینده مردم شریف شهرستان های رباط کریم و بهارستان و پرند از خانواده جانبازان شهر بازدید بعمل آورده و با آنها دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرنگار سرویس فرهنگی رباط نیوز،سید علی اکبر طاهری مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند به همراه  حجت الاسلام حسن نوروزی نماینده مردم شهرستان های رباط کریم و بهارستان و پرند از خانواده جانبازان شهر بازدید بعمل آورده و با آنها دیدار و گفتگو کرد. در جریان این دیدار، جانبازان پرند ضمن بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس در خصوص مشکلات خود و شهر پرند سخن گفتند.
در ادامه طاهری با تجلیل از مقام شامخ شهدا و جانبازان گفت: شهدا و جانبازان دین بزرگی بر گردن مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارند.

وی با بیان اینکه شرکت عمران تمام توان خود را برای بهبود شرایط زندگی و کاهش مشکلات مردم به کار گرفته است، تصریح کرد تاسیس بخشداری و حضور ادارت تاثیر بسزایی در کاهش مشکلات پرند دارد و خاطر نشان نمود حل مشکلات شهر جدید پرند نیاز به پیگیری و رایزنی در سطوح بالاتر دارد.
طاهری همچنین به تشکیل جلسه شورای مسکن استان تهران در اوایل هفته آینده اشاره کرد و افزود مشکل گاز رسانی به مدارس به زودی برطرف خواهد شد و تقویت ناوگان حمل و نقل شهری و برون شهری نیز در دستور کار می باشد .
یادآوری می گردد شرکت عمران شهر جدید پرند یک واحد مسکن مهر بصورت رایگان و از طریق کمک های همکاران مجموعه به خانواده شهید مدافع حرم شهید عیسی رضایی تقدیم کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *