دیدار فرمانده گروه پهپاد ارتش با خانواده شهدا در رباط کریم

امیر حسن نژاد، فرمانده وجمعی از معاونیتش در گروه گروه پهپاد حضرت ولیعصر (عج) نزاجا با خانواده معظم شهدا و ایثارگران منطقه رباط کریم دیدار و گفت وگو کردند.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز،امیر حسن نژاد، فرمانده وجمعی از معاونیتش در گروه گروه پهپاد حضرت ولیعصر (عج) نزاجا با خانواده معظم شهدا و ایثارگران منطقه رباط کریم دیدار و گفت وگو کردند.

در این دیدار فرمانده گروه پهپاد ضمن تجلیل و احترام به مقام شهدا و ایثارگران و تقدیرونکو داشت از صبر و فداکاری خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تجلیل کرد.

امیر سرتیپ دوم شهرام حسن نژاد در ادامه با حضور در ساختمان بنیاد شهید و ایثارگران شهرستان رباط کریم در راستای ارج نهادن به زحمات و تلاشهای کارکنان این نهاد مقدس وملاقات با مسئولین این بنیادخاطر نشان کرد: خدمت و مجاورت با شهدا و آرمان های شهدا و ایثارگران و ارائه خدمت به یادگاران این عزیزان باعث افتخار و مباحات که شامل حال هر کسی نمی گردد.

این دیدار در سالن همایش بنیاد شهید رباط کریم و درادامه رئیس بنیاد شهید و ایثارگران شهرستان رباط کریم از حضور و پیگیری های امیر سرتیپ دوم ستاد شهرام حسن نژاد تقدیرو تشکر کرد و ایشان اعلام داشت که طی مدت همکاری با گروه پهپاد حضرت ولیعصر (عج )نزاجا جایگاه ارتش بیش از پیش درقلب خانواده‌های شهدا و سطح شهرستان وعموم مردم در اثبات ارتش ولایی و مردمی تعالی پیدا کرده، است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *