دیدارشهردار و اعضای شورای شهر رباط کریم با فرمانده سپاه رباط کریم

شهردار رباط کریم به همراه اعضای شورای اسلامی شهر با حضور در سپاه پاسداران ناحیه رباط کریم با فرمانده سپاه و جمعی از همکارانشان دیدار و فرا رسیدن هفته بسیج را به آنان تبریک گفتند .

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، سیّد محمد میرزمانی به همراه اعضای شورای اسلامی شهر با حضور در سپاه پاسداران ضمن دیدار با فرمانده سپاه و جمعی از همکارانشان ؛ فرا رسیدن هفته بسیج را به آنان تبریک گفتند .

بنا بر این گزارش ؛ شهردار رباط کریم در این دیدار از همکاری و تعامل این نهاد با مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر تقدیر کرد و بیان داشت : آنچه که مسلم است مشروعیت همه ما از مردم است و ما هرچه داریم به برکت انقلاب اسلامی و مردم ولایت مدار داریم و این وظیفه ما را دوچندان سنگین تر می کند .

وی ضمن قدردانی از فعالیت های بسیج در سطح شهرستان،آمادگی خود جهت هرگونه همکاری با سپاه شهرستان در راستای اجرای فعالیت های فرهنگی بسیج و برآوردن نیازهایی که شهرداری می تواند برآورده سازد را اعلام نمود.

گفتنی است در این دیدار محمد تقی قاسمی لو، محمود حدادی ، علی عسکری و خانم اعظم اسکندری راد از اعضای شورای اسلامی شهر رباط کریم حضور داشتند .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *