دکتر چاوشی، رییس هیئت مدیره شرکت عمران پرند: بروکراسی اداری نباید به روند پیشرفت پروژه ها در شهر جدید پرند، لطمه وارد کند

به گزارش رباط نیوز به نقل از شرکت عمران پرند،حجت الاسلام سلطانی افزود: شورای اسلامی شهر جدید پرند در یک سال گذشته بیش از ۵۲ جلسه رسمی و ۳۰۰ مصوبه داشته است. وی با بیان اینکه اعضای شورای اسلامی و شهردار تمام تلاش خود را به رشد و تعالی این شهر معطوف داشته اند، خواستار […]

به گزارش رباط نیوز به نقل از شرکت عمران پرند،حجت الاسلام سلطانی افزود: شورای اسلامی شهر جدید پرند در یک سال گذشته بیش از ۵۲ جلسه رسمی و ۳۰۰ مصوبه داشته است.

وی با بیان اینکه اعضای شورای اسلامی و شهردار تمام تلاش خود را به رشد و تعالی این شهر معطوف داشته اند، خواستار افزایش نشست های مشترک شورا و شرکت عمران شده و از مهندس هاشم زهی در خواست کرد تا یک نماینده از سوی شرکت عمران در کمیسیون های شورا حضور داشته باشد.

در این جلسه دکتر چاوشی معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران و رئیس هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید پرند، با بیان اینکه بروکراسی اداری نباید به پیشرفت پروژه ها در این شهر لطمه وارد کند، خواستار افزایش تعامل اعضای شورا و شهردار با شرکت عمران شد.

در ادامه این دیدار صمیمانه مهندس هاشم زهی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند با تبریک حلول ماه ذی الحجه و تشکر از ارائه گزارش رئیس شورا گفت: امروز باید همه ی ما درک صحیحی از شرایط موجود داشته و با واکاوی دقیق مشکلات، در کنار هم بر اساس ظرفیت ها و توانمندی هایی که وجود دارد، به حل و فصل آنها بپردازیم.

وی در ادامه ضمن قدردانی از زحمات مهندس کاویانی شهردار و اعضای شورای اسلامی پرند که با کمترین امکانات، اما با درایت بهترین خدمات را ارائه می کنند، افزود: ۱۲ شهریور ماه امسال نقطه عطفی در تاریخ این شهر است؛ چرا که بعد از پیگیری های فراوان شرکت عمران پرند، شهرداری و شورا و تلاش های شخص مهندس نریمان معاون وزیر و مدیر عامل شرکت عمران شهر های جدید کشور، طرح جامع پرند تصویب و ابلاغ شد.

مهندس هاشم زهی افزود: برای کیفیت بخشی به موضوعات شهری می بایست از افراد آگاه و متخصص در جلسات بهره برده و با احصاء نظرات کاربردی اصحاب اندیشه، نه تنها در مقیاس شهر پرند و یا شهرستان، بلکه در مقیاس ملی برنامه ریزی نموده و امور را به پیش ببریم.

مهندس هاشم زهی همچنین با اشاره به نمایشگاه بسیار مهم فرصت های سرمایه گزاری در شهرهای جدید که با ابتکار مهندس نریمان، مرداد ماه امسال برگزار شده بود، اضافه کرد: با توجه به امضای تفاهم نامه های متعدد به ارزش سرمایه گزاری بالغ بر چهل هزار میلیارد تومان در بخش های مختلف برای ارتقاء شاخصه های شهر جدید پرند، از شورای اسلامی و شهرداری پرند انتظار می رود نسبت به تعدیل قیمت و افزایش سرعت در صدور پروانه های ساختمانی برای پیشرفت هر چه بیشتر پروژه ها و اجرائی شدن تفاهم نامه ها، اهتمام ورزند.

در ادامه این جلسه مهندس طاهری اطاقسرا و مهندس هاشمی اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید پرند نیز به بیان نقطه نظرات خود پرداخته و بر لزوم تغییر نگاه و رویکرد برخی اعضای شورا و افزایش تعامل با شرکت عمران پرند تأکید کردند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.