تشکیل جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر رباط کریم/ رباط کریم میزبان دو آلاله عاشق

ستاد امربه معروف و نهی از منکر شهرستان رباط کریم ظهر امروز در شهرداری رباط کریم تشکیل جلسه داد.

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی رباط نیوز، ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان رباط کریم ظهر امروز با حضور اعضای این ستاد در رباط کریم کار خود را آغاز کرد.

براساس این گزارش، در این جلسه حجت الاسلام حسینعلی محمدی نژاد، امام جمعه شهرستان رباط کریم با اشاره به تشییع دو شهید گمنام در بوستان معلم اظهار کرد:شهدا حق زیادی بر دوش ما دارند که باید این حقوق را ادا کنیم.

وی افزود: حدود سه سال پیش موضوع تشییع دو شهید گمنام در رباط کریم بررسی شد و از سال گذشته به صورت جدی در دستور کار قرار گرفت.

امام جمعه رباط کریم ادامه داد: با تدابیر صورت گرفته مقرر شد تا دو شهید گمنام در رباط کریم تشییع شوند و امروز این امر محقق شد.

وی تصریح کرد: پس از بررسی ها مصمم شدیم تا شهدا را در اماکن عمومی و پرتردد خاکسپاری کنیم تا پیام شهدا به گوش نسل جوانان و مردم عزیز انتقال یابد.

سرگرد هادی ایلکا، فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم نیز در ادامه با تأکید حضور پرشور مردم در مراسم تشییع دو شهید گمنام، اظهار کرد: جمعه هشتم مردادماه مراسم استقبال این دو شهید در رباط کریم برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: همان روز پس از نماز مغرب و عشاء نیز در محل امامزاده عمادالدین(ع)مراسم وداع با این دو شهید برگزار می شود.

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم تأکید کرد: مراسم تشییع و تدفین دو شهید گمنام از هشت سال دفاع مقدس، ساعت ۱۰ صبح شنبه دهم مردادماه از محل امامزاده عمادالدین(ع) آغاز و به سمت بوستان معلم ادامه خواهد داشت.

مسعود مختاری، شهردار رباط کریم نیز در این جلسه ابراز کرد: شهرداری کلیه امکانات خود را برای برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم استقبال آماده کرده است.

صابری، معاون سیاسی فرمانداری شهرستان رباط کریم در بخش دیگری از این جلسه با اشاره به موضوع مهم اعتیاد و خطر آن در میان جونان نیز این چنین گفت: ما موظفیم تا جوانان را به عنوان سرمایه های کشور از خطر بزرگ اعتیاد حفظ کنیم.

وی افزود: دشمنان به دنبال تضعیف جوانان و انحطاط جامعه هستند و می خواهند جوانان کشور مبتلا به اعتیاد شوند.

صابری خاطرنشان کرد: اگر خانواده ها از دین دور شوند به طورقطع در تربیت فرزندان خود عاجز خواهند ماند.

گفتنی است در پایان، مسئولان حاضر در جلسه از وضعیت بوستان معلم و آرامگاه دو شهید گمنام بازدید کردند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *