دعوت از مردم برای پیوستن به کمپین «نذرآب»

سرپرست سازمان داوطلبان هلال احمر، با اشاره به خشکسالی در استان سیستان و بلوچستان، خواستار همراهی مردم با کمپین «نذرآب» شد.

به گزارش رباط نیوز، حبیب درگاهی با اشاره به راه اندازی کمپین «نذر آب» در مناطق حادثه دیده و متاثر از خشکسالی در استان سیستان و بلوچستان، گفت: در قالب این کمپین تلاش خواهیم کرد تا کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم کشور را جمع آوری کرده و در راه بهبود وضعیت معیشت، آب و زندگی مردم این استان محروم هزینه کنیم.

به گزارش فارس وی افزود: با توجه به وقوع خشکسالی در استان‌های جنوبی و شرقی کشور، به ویژه سیستان و بلوچستان و راه اندازی کمپین «نذر آب» توسط جمعیت هلال احمر، طی بخشنامه‌ای از تمام استان‌ها درخواست کرده ایم با اتخاذ راهکار‌های متنوع و بومی برای جلب حداکثری مشارکت‌های نقدی و غیر نقدی مردمی به منظور تانکر آب و آب‌های بسته بندی، در سطح شعب تابعه و مراکز استانی اقدام کنند.

درگاهی با تاکید بر اینکه جمعیت هلال احمر به عنوان پیشرو در این حرکت انساندوستانه نیازمند همراهی سایر نهاد‌ها و مردم است، گفت: امیدواریم با کمپین نذر آب، تا حدودی از مشکلات مردم محروم استان سیستان و بلوچستان کم کنیم. از همین رو، مردم می‌توانند با کمک‌های نقدی خود، جمعیت هلال احمر را در تامین تانکر آب و سایر نیاز‌های ضروری مردم این استان، همراهی کنند.

سرپرست سازمان داوطلبان هلال احمر، افزود: مردم می‌توانند روزانه یک بطری آب نذر کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *