مشاور عالی وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح در رباط‌کریم: دشمن به دنبال کاهش توان موشکی کشور است

مشاور عالی وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح تأکید کرد: با اراده ای که داریم توانسته ایم به این قدرت موشکی برسیم که دشمن جو ایجاد کرده که دروغ است اما بر خلاف سخنی که می‌گوید تلاش می کند تا از توان موشکی ما بکاهد.

 

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، سردار سرتیپ دوم پاسدار «محمد عزیزی دلشاد» مشاور عالی وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح در همایش روز مهندس که عصر امروز در سینما فرهنگ رباط کریم و با حضور جمعی از مهندسان و مسئولان شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: برخلاف تصورات و برنامه ریزی های دشمنان انقلاب، این انقلاب ۴۰ ساله شد و مسیر پیشرفت را طی می کند.

وی ادامه داد: باید مواظب باشیم که از این قطار نورانی انقلاب جا نمانیم اگر ما هم این کار را نکنیم خداوند اراده اش را از طریق جایگزینان ما اعمال خواهدکرد.

مشاور عالی وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح ادامه داد: قله درخشان بسیج در هشت سال دفاع مقدس نمایان شد، ما کسانی هستیم که نام بسیجی را یدک می کشیم باید با بصیرت بسیجی در موقعیت های خاص اقدامات درست انجام دهیم و موقعیت شناس باشیم.

سردار عزیزی دلشاد با اشاره به بخشی از تاریخ ایران در زمان پهلوی، ایران را در آن زمان کشوری متصل به مستشاران دانست و خاطرنشان کرد: حقایق تلخی درباره دوران پهلوی وجود دارد ما امکاناتی داشتیم اما متصل و وابسته به مستشاران بود، در آن زمان توان و علم استفاده نداشتیم همین فرانسه که آزادی خواه است از هر کمکی به رژیم بحث عراق دریغ نکرد ولی حتی سیم خاردار به ما نمی فروخت.

وی یادآور شد: همین بسیجی‌ها با بصیرت و موقعیت اقدامات متناسب را اجرا کردند، رشادت در هر شاخه ای باید در بسیجی وجود داشته باشد . چرا یک گردان از بسیجی های ما در مقابل یک لشکر می ایستاد.

مشاور عالی وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح تأکید کرد: با اراده ای که داریم توانسته ایم به این قدرت موشکی برسیم که دشمن جو ایجاد کرده که دروغ است اما بر خلاف سخنی که می‌گوید تلاش می کند تا از توان موشکی ما بکاهد همه این توانمندی‌ها به دلیل همت بسیجی مهندسان است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *