امام جمعه رباط‌کریم در تجمع سربازان عاشورایی؛

دشمن با مذاکره به دنبال از بین بردن داشته‌های کشور است

امام جمعه رباط‌کریم گفت:راهبرد دشمن فشار حداکثری برای تضعیف و سرانجام مذاکره برای تضعیف هرچه بیشتر و از بین بردن داشته‌ها است و در چنین شرایطی هیچ گاه مذاکره‌ای صورت نخواهد گرفت.

به گزارش خبرنگار فرهنگی رباط‌نیوز، نخستین تجمع سربازان عاشورایی در شهرستان رباط‌کریم صبح امروز با حضور پرسنل گروه پهپاد حضرت ولی عصر(عج)، سپاه و بسیج شهرستان و نیروهای انتظامی در آستان امامزاده عمادالدین(ع) رباط‌کریم برگزار شد.

در این تجمع، حجت الاسلام ترابی امام جمعه رباط‌کریم با اشاره به درس‌های روز عاشورا خاطرنشان کرد: آنهایی که در برابر امام حسین(ع) در کربلا ایستادند مسلمانانی بودند که چشم و دلهایشان از مال حرام پر شده و نمی‌توانستند حقیقت آن روز جامعه را درک کنند.

وی ادامه داد: عاشورا نماد انحطاط اخلاقی لشکر یزد و مسلمانان آن روز جامعه بود که با تفکری اشتباه حضرت سیدالشهدا(ع) و یارانشان را به شهادت رساندند.

امام جمعه شهرستان رباط‌کریم تاکید کرد: ماهیت تاریخ کربلا بیانگر مبارزه همه جانبه با لشکر یزیدیان است، باید در هرجا و هر مکانی در برابر دشمنان اسلام ایستاد و مذاکره معنا ندارد.

وی با تفسر معنای این حقیقت که تمام سرزمین‌ها کربلا است، اظهار کرد: اگر نوجوانان و جوانان مدافع حرم در سوریه و عراق صدای مظلومان را نمی‌شنیدند شاید کربلایی دیگر رخ می‌داد، این درس عاشورا است که به صدای مظلوم در هر نقطه‌ای گوش فرا داد.

وی با اشاره به الگوگیری کشورهای ازادی خواه از سرنوشت کربلا، عنوان کرد: انقلاب اسلامی با نماد عاشورا توانست در برابر کفر و رژیم شاهنشاهی بایستد و پیروز شود، این حقیقت در کشور هند نیز با رهبری گاندی نیز به سرانجام نکویی رسید و توانست با پیروی از امام حسین(ع) به پیروزی برسند.

وی با اشاره به مذاکره ایران و آمریکا، مذاکره حق و باطل را اشتباه تاریخی دانست و تصریح کرد: مردم ایران با ترامپ هیچ گاه مذاکره نخواهند کرد و این تهدیدها طبل توخالی است چرا که اگر امریکا می توانست به ایران حمله کند هیچ گاه کوتاه نمی‌آمد.

وی تاکید کرد: راهبرد دشمن فشار حداکثری برای تضعیف و سرانجام مذاکره برای تضعیف هرچه بیشتر و از بین بردن داشته‌ها است و در چنین شرایطی هیچ گاه مذاکره‌ای صورت نخواهد گرفت.

????????????????????????????????????

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *