فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم خبر داد:

دستگیری ۳۸ مخل امنیت در شب چهارشنبه سوری/ توقیف ۲۹ خودرو در شب گذشته

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم گفت:در این حوادث ۳۸ مجرم را در شب چهارشنبه سوری دستگیر کردیم که از این تعداد ۲۵ نفر ازسوی پلیس به دلیل اینکه سن قانونی نداشتند تعهد گرفته شد و تحویل خانواده هایشان شدند و ۱۳ نفرنیز به مقام قانونی واگذارشدند تا دادستان در باره آن ها تصمیم بگیرد.

سرهنگ فرامرز عبدالله زاده پاشاکی، فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی رباط نیوز با اشاره به حوادث شب گذشته چهارشنبه سوری در رباط کریم اظهار کرد: در مجموع ۲۵ مصدوم در شب گذشته داشتیم که بیشتر آنها مرد بودند.

وی افزود: ۱۹ تن از شهروندان رباطکریم مصدم شدند و حدود ۶ نفر نیزاز بهارستان بودند که یکی از اینها به علت شدت مصدومیت به تهران منتقل شدند.

وی ادام.ه داد: یک فرد جوانی هم که اهل نصیرشهر بود به علت شدت سوختگی در بیمارستان رباطکریم بستری و تحت مداوا قرار گرفت.

وی ادامه داد: در حوزه کلانتری مرکزی رباطکریم ۶ مصدوم،در حوزه کلانتری نصیرشهر نیز۵ نفر ، در حوزه کلانتری وهن آباد نیز یک نفر و در حوزه کلانتری۱۸ پرند نیز دو مصدوم داشته ایم.

وی ادامه داد: از تعداد ۵ زن مصدوم شده در حادثه چهارشنبه سوری دو زن متعلق به شهر رباط کریم هستند و سه زن نیز از مصدومان نصیرشهر بودند.

وی افزود: در این حوادث ۳۸ مجرم را در شب چهارشنبه سوری دستگیر کردیم که از این تعداد ۲۵ نفر ازسوی پلیس به دلیل اینکه سن قانونی نداشتند تعهد گرفته شد و تحویل خانواده هایشان شدند و ۱۳ نفرنیز به مقام قانونی واگذارشدند تا دادستان در باره آن ها تصمیم بگیرد.

وی ادامه داد: تعداد ۲۹ دستگاه خودرو سواری توقیف شده که ۱۴ تای آنها موتور سوار بودند، حدود ۲ کیلو مواد محترقه کشف شد و ۴ لیتر مشوربات الکلی نیزازآنها کشف و ضبط شد، در مجموع شهروندان با پلیس همکاری خوبی داشتند و ازآنها قدرزدانی می کنم.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *