دستگیری یک کلاهبردار اینترنتی دیگر از سوی پلیس فتای رباط کریم

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از دستگیری سارق اینترنتی با ۴۰میلیون ریال کلاهبرداری خبر داد.

سرهنگ فرامرز عبدالله زاده پاشاکی، در گفت وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی رباط نیوز، با اعلام این خبر اظهار کرد: مأموران پلیس فتا در پی شکایت فردی مبنی بر اینکه از حساب عابر بانک وی چندین فقره برداشت غیرمجاز شده است، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود:فرد مالباخته پس از دریافت پیامک های پی در پی بانک متوجه برداشت مبلغ۴۱میلیون و۲۰۰هزار ریال از حساب عابربانک خود شده که سریعاً با مراجعه به بانک و مسدود کردن حساب خود جلوی این برداشت ها را گرفت است.

سرهنگ پاشاکی با اشاره به اینکه مأموران پلیس فتا ضمن پرینت حساب مالباخته و استعلام های به عمل آمده بانکی موفق به شناسایی و دستگیری سارق به نام «م-ن» شدند، گفت: متهم دستگیر شده با خرید سیم کارت به نام شخص دیگری اقدام به برداشت های غیرمجاز از حساب شاکی می کرده است.

این مقام انتظامی اضافه کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی های پلیسی اظهار داشت: با سوء استفاده از اطلاعات کارت مالباخته که از همسایگان نزدیک وی بوده و رمز دوم کارت بانکی آن را از طریق از اطلاعات داخل موبایل خود شاکی به دست آورده، مبلغ۴۱میلیون و ۲۰۰ هزار ریال شارژ و خرید اینترنتی کرده، که وی پس از تشکیل پرونده، جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *