دستگیری مدیر کانال تلگرامی« راه سرخ ابوذر» در رباط کریم +تصاویر کانال

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در گفت وگویی اختصاصی از دستگیری مدیر یک کانال تلگرامی در شهر رباط کریم خبر داد.

سرهنگ پاشاکی، فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار اجتماعی رباط نیوز از دستگیری یک مدیر کانال تلگرامی خبر داد و اظهار کرد: در پی انتشار مطالب خلاف قانون و غیر واقعی بر علیه مسوولین شهرستان مدیر کانال مذکور با هوشیاری و دقت عمل پلیس فتا شهرستان رباط کریم شناسایی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم تأکید کرد: ضمنا شکایت شکات در حال اخذ بوده و پس از تکمیل پرونده به مقام قضایی ارسال خواهد شد.
گفتنی است ماه گذشته بود که مدیر کانال تلگرامی «راه سرخ ابوذر» که تقریبا ۹ ممبر داشت با درج اخبار جعلی و توهین به مسئولان شهرستان رباط کریم سعی در جلب توجه مردم به خود را داشت.

خبری از این کانال تلگرامی در سایت ضد انقلاب آمدنیوز انتشار یافته و همان خبر نیز در سایتها و کانال های خارج از کشور منتشر شد که جای سوال است چگونه رسانه‌های غربی از وجود یک کانال گمنام اطلاع یافته اند و مطالبی در راستای اهداف کانال مذکور منتشر می کنند.

البته کانال ضدانقلاب آمدنیوز هم از آب گل آلود ماهی گرفته و تا توانست مدیران انقلابی رباط کریم را زیر سوال برد.

گفته می شود این مدیر تلگرامی پس از دستگیری، تمامی اخبار را از این کانال تلگرامی حذف کرده اما ساعاتی پس از این موضوع، کانال تلگرامی منتسب به این فرد نیز حذف شد.

«سایت خبری رباط نیوز به دلیل پایان دادن به شایعات از انتشار اخبار رسانه‌های غربی که  در جهت تخریب چهره مسئولان رباط کریم انتشار یافته است خودداری می کند.»

  1. در ادامه برخی از تصاویر این کانال خبری را می بینید:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *