دستگیری عامل انتشار اکاذیب در فضای مجازی توسط پلیس فتای رباط کریم

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم گفت: فردی که علیه دوستش در فضای مجازی اقدام به نشر اکاذیب می کرد توسط پلیس فتای این شهرستان دستگیر شد.

سرهنگ عبدالله زاده پاشاکی، فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی رباط نیوز با اعلام خبر دستگیری اظهار کرد: درپی مراجعه فردی به هویت «م ا» ساکن شهرستان رباط کریم به همراه یک فقره مرجوعه قضایی با موضوع نشر اکاذیب و منتسب نمودن اعمالی بر خلاف حقیقت علیه ایشان در شبکه های اجتماعی موضوع در دستور کار پلیس فتای این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: «م ا» در اظهارات خود بیان داشت توسط دوستانم متوجه شده ام فردی ناشناس با شماره ناشناس با سوء استفاده از نام و عکس اینجانب در شبکه های اجتماعی تلگرام و لاین و بیتالک فعالیت و مطالب وپیام هایی را از طرف اینجانب منتشر کرده است که جهت جلوگیری از سوء استفاده های بعدی شاکی و خواستار پیگیری می باشم.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم بیان کرد: در راستای رسیدگی به شکایت «م ا» برابر بررسی ها و اقدامات فنی و تخصصی صورت گرفته شماره تلفن متهم از شبکه اجتماعی تلگرام استخراج و با استعلام از اپراتور مربوطه مشخص شد متعلق به فردی به هویت «م خ» ساکن شهرستان رباط کریم می باشد.

وی ادامه داد: پس از اظهارات شاکی مبنی بر اینکه متهم از دوستان صمیمی ام می باشد، متهم با شگردهای پلیسی دستگیر به این یگان انتقال که در مواجهه حضوری با شاکی و در بازجویی های پلیسی به بزه انتسابی معترف و از کرده ی خود پشیمان و انگیزه خود را شخصی و کنجکاوی بیان داشت.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم خاطرنشان کرد: پرونده پس از تکمیل گزارشات نهایی به همراه متهم به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رباط کریم ارسال شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *