فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم خبر داد:

دستگیری تعدادی دیگر ازعوامل تیراندازی در شهرک آفتاب پرند

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در گفت وگویی از دستگیری تعدادی دیگر از عوامل تیراندازی شهرک آفتاب پرند خبرداد.

سرهنگ پاشاکی، فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی رباط نیوز، از دستگیری تعدادی از عوامل تیراندازی چندی پیش در شهر پرند از توابع شهر رباط کریم خبر داد و اظهار کرد: باتلاش شبانه روزی ماموران؛ تعدادی دیگر از عوامل تیراندازی  شهرک آفتاب پرند شب گذشته دستگیر شدند. متاسفانه رئیس این باند مخل نظم امنیت شهرستان اهل و ساکن رباط کریم می باشد.

وی ادامه داد: در بازرسی از منزل آنان تعدادی سلاح سرد غیر متعارف و گاز اشکاور و مشروب کشف شده است. در آینده نزدیک جهت باز سازی صحنه به محل در گیری اعزام می شوند.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم تأکید کرد: دستگیر شدگان اعترافات زیادی در خصوص ارتکاب بزه در سطح شهرستان دارند که به موقع رسانه ای خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از همه مسولین شهرستان به ویژه دستگاه قضایی شهرستان رباط کریم و ناحیه دادسرای, پرند قدر دانی می کنیم.

شایان ذکر است، چندی پیش در پی تماس فردی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ که از درگیری مسلحانه در شهر پرند خبر داد ۸ نفر از عاملان تیراندازی دستگیر شدند.

گفتنی است، این هشت متهم  از هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت با سلاح گرم اقدام به درگیری مسلحانه در پرند و شلیک گلوله کرده اند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *