وب سایت رباط‌نیوز مدعی شد؛

نیروهای خارج از شهرستان تصویربردار لحظه اصابت موشک به هواپیمای اوکراینی را دستگیر کرده‌اند!

هیجدهم دی ماه سال جاری بود که در نخستین روزهای زمستانی، خبری تلخ کام مردم ایران را دوباره تلخ کرد، خبری از جنس سقوط هوایپمایی با ۱۷۶سرنشین ایرانی و خارجی.

به گزارش خبرنگار سیاسی رباط نیوز، ساعت ۱۸.۱۹ دقیقه بامداد روز هیجدهم دی ماه، پرواز شماره۷۵۲ هواپیمایی اوکراین از مبدا تهران به مقصد کی یف در حال حرکت بود که به ناگاه پس از حرکت در مسیر شهر پرند و عبور از این منطقه جدید در زمینهای چمن صباشهر شهریار سقوط کرد.

در ماجرای سقوط این هواپیما، تمامی سرنشینان آن به شهادت رسیدند.

پس از گذشت چند روز این ماجرا، یکی از رسانه ها مدعی شد که فردی که در رباط کریم در حال تصویربرداری از لحظه سقوط هواپیما و اصابت موشک به آن بوده را دستگیر و روانه زندان کرده اند.

اما بررسی های خبرنگار ما نشان می دهد که هیچ یک از نهادهای نظامی و انتظامی در دستگیری های فردی که تصاویر را گرفته است دخالت نداشته اند و این احتمال وجود دارد که خارج از شهرستان رباط کریم صورت گرفته باشد، این در حالی است که رسانه های معاند و ول انگاری در فضای مجازی جو را به سمت و سویی می برد که نشان دهد این دستگیری ها در رباط کریم صورت گرفته است.

حال سوالی که ذهن کابران رسانه ای را به خود مشغول کرده این است چرا فرد مذکور در آن لحظه دوربین به دست بوده و در آن ساعت از شب دوربین را به سمت بالا گرفته است، آیا پای همکاری‌ها با شبکه های سعودی و رسانه های معاند در میان است؟

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *