فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم خبر داد:

اعضای باند سارقان به عنف خودرو در رباط کریم دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم غرب استان تهران از دستگیری ۴ سارق به عنف خودرو در رباط کریم خبر داد.

سرهنگ فرامرز عبدالله زاده پاشاکی، فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم غرب استان تهران در گفت وگو با خبرنگار رباط نیوز اظهار کرد: مأموران کلانتری ۱۲ نصیرشهر در پی مراجعه فردی مبنی بر اینکه ۴چهار نفر مسافر خودرو وی را با تهدید چاقو سرقت کرده، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران انتظامی در پی گشت زنی های محسوس و نامحسوس در محور اصلی رباط کریم پرند به یک دستگاه خودرو سواری با چهار نفر سرنشین مشکوک شده که راننده خودرو پس از دیدن مأموران از محل متواری شده که در نهایت مأموران پس از تعقیب خودرو آن را متوقف و در بازرسی به عمل آمده موفق به کشف دو عدد اسپری اشک آور و هشت دستگاه گوشی موبایل سرقتی شدند.

پاشاکی ادامه داد: متهمان دستگیر شده در بازجویی های پلیسی جرم خود را قبول داشته و در ادامه به ۷ فقره سرقت به عنف خودرو، کیف قاپی و موبایل قاپی اعتراف کرده و اذعان داشتند: به عنوان مسافر سوار خودروهای شخصی می شده و پس از طی مسافتی به بهانه پیاده شده ، خودرو متوقف کرده و راننده را با تهدید چاقو و با استفاده از اسپری اشک آور از خودرو پیاده و از محل متواری می شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در پایان عنوان کرد: سارقان به عنف دستگیر شده پس از تشکیل پرونده قضایی و گذراندن مراحل قانونی روانه زندان شدند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *