علی رضایی میرقائد در مجمع تشخیص چه می کند؟

دستور حمله توسط “معاون بابا” صادر شد؟! + تصاویر

معاون پشتیبانی، رئیس اداره رفاه، دبیر کمیته گفتمان، مشاور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و برخی کارمندان دبیرخانه که البته در میان آنها سابقه بازداشت به دلیل مسائل اقتصادی و امنیتی هم دیده می شود از جمله افرادی هستند که در حمایت از روسایشان اقدام به کامنت گذاری کرده اند.

به گزارش رباط نیوز، با انتشار یک گزارش با تیتر دبیرخانه مجمع تشخیص یا مجمع خانوادگی تشخیص؟ که پیرامون مسئولیت فرزند محسن رضایی در دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام و اقدامات وی در این مجموعه بود، کارمندان حقوق بگیر دبیرخانه مجمع به صفحه اینستاگرام صراط حمله کرده و موجی از کامنت های حمایتی آنها در مورد علی رضایی و پدرش را راه انداخته اند .

اوج ناراحتی این افراد که به وضوح مشخص است از اطلاعات سوخته و اشتباه برخوردارند کار را به جایی رسانده که در کامنتهای خود علیه مدیرمسئول صراط به فحاشی پرداخته اند .

در همین راستا سایت خبری وابسته به رضایی با دستپاچگی تمام ضمن اعتراف به مستند بودن خبر صراط، یادداشتی را علیه این رسانه منتشر کرد که تا کنون بارها تیتر آنرا تغییر داده است.
نگارنده این یادداشت نیز از نزدیکان خاندان رضایی است و جالب اینکه کامنت گذاران پیج اینستاگرام صراط نیوز ، در ساعت اداری و دقایق نزدیک و لحنی مشابه به دفاع از روسایشان یعنی علی رضایی و پدرش پرداخته اند.
معاون پشتیبانی دبیرخانه مجمع، رئیس اداره رفاه، دبیر کمیته گفتمان، مشاور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و کارمند کمیسیون چشم انداز، کارمند ستاد شخصی، برخی کارمندان دبیرخانه که البته در میان آنها سابقه بازداشت به دلیل مسائل اقتصادی و امنیتی هم دیده می شود از جمله افرادی هستند که در حمایت از روسایشان اقدام به کامنت گذاری کرده اند.
صراط در گزارش قبلی خود (+) ضمن اینکه از ادغام سه معاونت و نشستن علی رضایی بر صندلی آن افشاگری کرده بود به این نکته تاکید داشت که محسن رضایی علاوه بر پسر، داماد، باجناق، مادرهمسر پسر و برادران همسرش برخی دیگر از نزدیکانش را به استخدام دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت در آورده بود.

در میان هیاهوی صورت گرفته توسط مواجب بگیران رضایی در دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام، همچنان این ابهام در اذهان پر رنگ است که چرا محسن رضایی پسرش را بعنوان یکی از معاونتهای پر پول خود منصوب کرده و دیگر نزدیکانش را با بودجه بیت المال به استخدام مجمع در آورده است؟!

در مورد اقدامات و حواشی خاندان رضایی و اطرافیانش که همواره برای نظام هزینه ساز بوده اند مطالب مستند و متعددی وجود دارد که صراط نیوز در آینده به انتشار آنها اقدام خواهد کرد .

در تصاویر زیر برخی از کامنت های حمایتی و فحاشی های کارمندان خاندان رضایی را مشاهده می کنید

تخنتنختع9اد

تخنتنختع9اد

تخنتنختع9اد

تخنتنختع9اد

حقوق بگیران محسن رضایی از چه چیزی سوختند؟! + تصاویر

اعتراف سایت منتسب به رضایی پیرامون مستند بودن گزارش صراط

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *