در پی مجوز غیر قانونی فرماندار قرچکدفاع عجیب استاندار تهران از صدور مجوزهای غیر قانونی برگزاری همایش انتخاباتی

استاندار تهران در اظهار نظری جالب ضمن حمایت از صدور مجوز به گروه بدون مجوز، علت آن را تجمعات غیر قانونی جناح اصول گرا دانست.

به گزارش رباط نیوز به نقل از سرویس سیاسی تهران نیوز؛ هفته گذشته همایش شورای هماهنگی اصلاح طلبان با حضور موسوی لاری و همراهی دو محکوم فتنه در قرچک برگزار شد.

فرماندار قرچک علی رغم  هشدار شورای تامین شهرستان، اقدام به صدور مجوز برای این همایش نمود.

تجمع حدود ۱۵۰ نفری مقابل چلوکبابی محل برگزاری همایش بهانه ای شد تا رسانه های زنجیره ای بازهم عمامه موسوی لاری را پیراهن عثمان کنند و افتادن آن را دلیل حمله به وی و مظلوم نمایی اصلاح طلبان و داعشی خواندن افرادی که به این همایش اعتراض کردند بدانند. (بیشتر بدانید)

صبح روز بعد رحمانی فضلی وزیر کشور و هاشمی استاندار تهران فورا دستور برخورد با معترضین به حضور محکومان فتنه را صادر کردند، در حالی که همایش لغو نشده و هیچ آسیبی به کسی نرسیده بود.

هاشمی استاندار تهران در پاسخ به سوال خبرنگار ما درباره غیرقانونی بودن مجوز فرمانداری قرچک به شورای ثبت نشده ای به نام اطلاح طلبان ورامین گفت: این مجوز کاملا قانونی است چراکه شورای هماهنگی اصول گرایان نیز بدون مجوز است اما همایش برگزار می کند.

سه نکته در کلام استاندار محترم تهران جالب است؛ اول  اینکه اگر اقدام غیر قانونی اصول گرایان مجوزی برای اصلاح طلبان بشود و استاندار تهران نیز بر آن صحه بگذارد باید فاتحه قانون را خواند.

نکته دوم: این اعتراض به همایش اصلاح طلبان نبوده، بلکه به حضور محکومان فتنه بوده است. جناب هاشمی مطمئن باشند اگر محکومان فتنه در همایش اصول گرایان هم شرکت می کردند بدون شک متدینین شهرستان همان اعتراض را حق خود می دانستند.

و نکته سوم، طوری رفتار نکنید که دم خروس حمایت از یک جناح خاص به سیستم وزارت کشور و استانداری تهران که مراکز اصلی برگزاری انتخابات آینده هستند چسبانده شود که اگر اینگونه باشد، مطمئن باشید روزی بیرون خواهد زد.

انتهای پیام/ م. ن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *