در هفتاد و پنجمین جلسه علنی شورای شهر: پروژه آزاد راه تهران ، شهریار مورد بررسی قرار گرفت

هفتاد و پنجمین جلسه علنی شورای شهر با حضور تمامی اعضا ، شهردار و معاونین حمل و نقل و ترافیک و فنی و عمرانی شهرداری با موضوع اتصال شهریار به کمربندی تهران برگزار گردید .

به گزارش رباط نیوز به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر شهریار،هفتاد و پنجمین جلسه علنی شورای شهر با حضور تمامی اعضا ، شهردار و معاونین حمل و نقل و ترافیک و فنی و عمرانی شهرداری با موضوع اتصال شهریار به کمربندی تهران برگزار گردید .

حسین حق وردی رییس شورای شهر در ابتدای جلسه ضمن تبریک فرارسیدن ماه ضیافت الهی ، ماه مبارک رمضان را بهترین ماه و روزهای آن را بهترین روزها و ساعات آن را از بهترین ساعات برشمرد .

وی در ادامه به ضرورت و توجه به فضای معنوی در ماه مبارک رمضان اشاره و خاطر نشان کرد : ماه مبارک رمضان فرصت بسیار خوبی است تا همه ما بتوانیم از برکات این ماه نهایت استفاده را ببریم .

بررسی پروژه آزاد راه تهران ، شهریار

مهمترین بحث در هفتاد و پنجمین جلسه علنی شورای شهر ، پروژه آزاد راه تهران ، شهریار بود که با پنج گزینه در قالب سه طرح ، شهرستانهای شهریار ، قدس و ملارد به کمربندی تهران متصل خواهد شد .

علی مهدور نائب رییس شورای شهر در حاشیه این جلسه با اشاره به طرح اتصال شهریار به کمر بندی تهران اظهار داشت : یکی از مهمترین اقدامات در شورای شهر بررسی این طرح بود که مورد بررسی و موافقت اعضای شورای شهر قرار گرفت .

نائب رییس شورای شهر در بخش دیگری از سخنان خود اجرای طرح آزاد راه تهران ، شهریار را پروژه ای مهم و ماندگار توصیف کرد و در ادامه افزود : این پروژه باید توسط مدیران شهرداری بطور ویژه مورد توجه و پیگیری قرار گیرد .

مهدور در خاتمه مهمترین بحث اجرای این پروژه را تامین منابع مالی دانست و در ادامه مساعدت مسئولین استانی و شهرستان را خواستار شد .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *