در نشست خبری با اصحاب رسانه؛ فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم خبر داد:تحویل بیش از ۱۰۰ دستگاه ماهواره/ اسلام آمریکایی ارمغان دستگاه های خانگی

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم گفت: از زمان اجرای طرح مبارزه با دجال واره بیش از صد دستگاه ماهواره به گونه خودجوش در شهرستان تحویل داده شده و مردم دستگاه های دیجیتال تحویل گرفته اند.

به گزارش خبرنگار رباط نیوز،سرگرد هادی ایلکا، فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم  امروز در نشست خبری هفته دفاع مقدس در سپاه، اظهار کرد: همه مدیون شهدا هستند و هفته دفاع مقدس فرصتی برای ایجاد ارتباط بین نسل های گذشته و آینده است.

وی افزود: این هفته یاد آور خاطراتی از شهدا است تا نسل های اول و چهارم انقلاب با هم آشنا شوند چرا که نسل چهارمی ها حتی جنگ را ندیده اند.

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم ادامه داد: جنگ نرم جوانان ما را تهدید می کند، در این جنگ دوست و دشمنی مشخص نیست و خاکریزی وجود ندارد.

وی در ادامه با اشاره به برنامه های هفته دفاع مقدس در رباط کریم تأکید کرد: برنامه یاد یاران، یادواره شهدا، شب خاطره، سرکشی از خانواده های شهدا، غبار رویی مزار شهدا از برنامه های این ناحیه در هفته دفاع مقدس به شمار می آید.

سرگرد ایلکا افزود: برگزاری مراسم هیئت رزمندگان شهر پرند، نشست های بصیرتی مقابله با دجال واره، تجمع گسترده حماسی گردان های بسیج در شهرستان،همایش افزایش جمعیت و پیاده روی خانوادگی در رباط کریم عناوین دیگر برنامه های این ناحیه است.

وی در بخش دیگری از سخنانش با مهم توصیف کردن مقابله با دجال واره، ماهواره را ابزاری برای فروپاشی خانواده های ایرانی دانست و گفت: دجال واره می خواهد با ترویج اسلام آمریکایی در میان جامعه اسلامی دین را از مردم بگیرد.

فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم یاد آورشد: در ماهواره ها حق انتخاب با ما نیست و به راحتی می توانند خانواده ها را دچار نا هنجاری های اجتماعی کنند.

وی اضافه کرد: حتی برخی از شبکه های ماهواره با پخش اذان و مولودی ها و… سعی در دین مدار بودن خود دارند این در حالی است که از یک طرف با دین مخالف می کنند و از طرفی دیگر هم دین مدار هستند، در حقیقت این ها می خواهند جوان ما شرابخوار باشد و در هیئت ها هم شرکت کند و این همان اسلام آمریکایی است.

وی در بخش دیگری از سخنانش با تأکید بر پیروی از سبک زندگی اسلامی در کشور، شهر پرند را شهری به دور از معماری اسلامی خواند و اظهار کرد: وجود معماری غربی در میان شهرک ها و شهرها می تواند زندگی های ما را هم غربی کند.

سرگرد ایکا همچنین از تحویل بیش از صد دستگاه ماهواره در شهرستان خبر داد و گفت: از زمان اجرای طرح مبارزه با دجال واره بیش از صد دستگاه ماهواره به گونه خودجوش تحویل داده شده و مردم دستگاه های دیجیتال تحویل گرفته اند.

وی خاطرنشان کرد: هم اکنون حدود ۵۰ دستگاه ماهواره تحویل داده شده در حوزه های بسیج وجود دارد که این می طلبد تا خیرین شهرستانی پا به عرصه نهاده و در خرید دستگاه های دیجیتال یاری کنند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *