در دیدار دوستانه برخی از شهروندان و مسئولین شهر گلستان با شهردار رباط کریم مطرح شد؛ پیشنهاد ایجاد دبیر خانه هم اندیشی شوراهای اسلامی شهرهای حریم جاده ساوه

برخی از شهروندان، مسئولین شهر گلستان و نیز صاحبان صنایع با حضور در شهرداری رباط کریم با شهردار این شهر دیدار و گفتگو کردند .

به گزارش رباط نیوز، برخی از شهروندان، مسئولین شهر گلستان و نیز صاحبان صنایع با حضور در شهرداری رباط کریم با شهردار این شهر دیدار و گفتگو کردند .

براساس این گزارش، در این دیدار دوستانه که اعضای شورای اسلامی شهر رباط کریم نیز حضور داشتند پیشنهاد ایجاد دبیرخانه هم اندیشی شوراهای اسلامی شهرهایی که در حریم جاده ساوه هستند مورد بررسی قرار گرفت . مختاری شهردار رباط کریم در این دیدار اظهارکرد : بررسی مسائل و مشکلات منطقه، تصمیم گیری و یافتن راه حل و همچنین ایجاد دبیرخانه دائمی می تواند مسیر رشد و توسعه شهرهای همجوار را هموارتر کند.

وی ادامه داد: در سایه اتحاد و همدلی می توانیم بسیاری از مسائل و مشکلات منطقه را حل و فصل کنیم.

بنا بر این گزارش در این دیدار در خصوص حمل و نقل، مسائل خدماتی و همچنین شهرنشینی راهکارهایی ارائه شد که با پیشنهاد شهردار تصمیماتی در خصوص ایجاد دبیرخانه هم اندیشی شوراهای اسلامی رباط کریم و بهارستان گرفته شد.

 عبادی، عضو شورای اسلامی شهر رباط کریم نیز در این دیدار ارتباط و تعامل سازنده در کنار هم اندیشی و همفکری را راهی برای پیشرفت و توسعه شهرهای همجوار خواند و عنوان کرد : با ایجاد این دبیرخانه شهرهایی که در حریم جاده ساوه قرار دارند می توانند با همفکری و تعامل با یکدیگر در بهبود خدمات به شهروندان تصمیمات مهمی را اتخاذ کنند.

 انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *