در دومین اجلاس فصلی مجمع بسیج شهرستان رباط کریم؛

امام جمعه رباط کریم: منتخب مردم باید استکبار ستیز باشد/ اقتصاد مقاومتی شفا بخش اقتصاد بیمار کشور است

امام جمعه رباط کریم گفت: منتخب مردم باید استکبار ستیز باشد، افرادی که در برابر آمریکا و دشمنان انقلاب سرخم فرود آورند شایستگی نمایندگی مردم در امورات را ندارند.

به گزارش خبرنگار رباط نیوز، حجت الاسلام حسینعلی محمدی نژاد، امام جمعه رباط کریم در دومین اجلاس فصلی مجمع بسیج شهرستان رباط کریم در فرهنگسرای معلم، نقش اقتصاد مقاومتی در کشور را مهم ارزیابی و اظهار کرد: این نوع اقتصاد نجات بخش کشور از اوضاع کنونی است و سبب می شود تا نگاه ما به بیرون از کشور نباشد.

وی افزود: اقتصاد مقاومتی جدای از فرهنگ نیست، باید این اقتصاد را فرهنگ سازی کرد تا بتوان در کنار علم و فناوری، اقتصاد بیمار کشور را درمان کرد.

امام جمعه رباط کریم ادامه داد: تمام پیامبران ما کشاورز بودند و زحمات بسیاری را برای جامعه متحمل میشدند، تمام افراد جامعه باید برای پیشبرد اهداف کشور تلاش کنند و به نوع کارها فکر نکنند، این که برخی ها می خواهند فقط پشت میز بنشینند کاری اشتباه است.

وی ادامه داد: چرا کشاورزی روز به روز افت پیدا می کند؟ باید مشکلات کشاورزان را مورد بررسی قرار داد و مسئولان کشاورزان را تکریم کنند.

حجت الاسلام محمدی نژاد با مهم خواندن نقش ادارات رباط کریم در عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی در شهرستان، اظهار کرد: از تلاش های سپاه و اداره جهاد کشاورزی رباط کریم در این راستا تشکر می کنم، دستگاه های دیگر باید پای کار آیند.

وی در بخش دیگری از سخنانش، با اشاره به طراحی نقشه تجزیه عراق از سوی غربی ها، ابراز کرد: اینکه خندقی در کردستان عراق ایجاد می شود می تواند همان نقشه تجزیه کردستان از عراق باشد.

وی ادامه داد: امروز دشمن در کشورهای اطراف ناامنی هایی را ایجاد کرده است، غرب آسیا دچار سردرگمی است و اما ایران در فضایی از نامنی در منطقه از امنیت بالایی برخوردار است، باید قدردان نهادهای امنیتی کشور بود چرا که کشور ما از امنیت بسیار بالایی برخوردار است.

استاد حوزه و دانشگاه تأکید کرد: تفکیری ها در منطقه کمر بر به زانو نشاندن مقاومت در سوریه و سپس نابودی ایران بر بسته اند.

به گزارش رباط نیوز، وی در بخش دیگری از سخنانش، از اهمیت انتخابات سخن گفت و عنوان کرد: منتخب مردم باید استکبار ستیز باشد، افرادی که در برابر آمریکا و دشمنان انقلاب سرخم فرود آورند شایستگی نمایندگی مردم در امورات را ندارند.

در ادامه هر یک از کارگروه های اقتصادی و اجتماعی نسبت به ارائه گزارش های لازم در خصوص طرح های حوزه خود پرداختند. از جمله اقدامات این گارگروه ها در بخش های مختلف تقویت بخش کشاورزی و تولید محصولات باغی ، تقویت طرح های گلخانه ای ، حمایت بخش دامی ، توسعه کشت زعفران و همچنین در حوزه اجتماعی نیز به هوشیاری جامعه در مقابل تهدیدات دشمنان و نفوذ نرم آنان و تقویت روحیه انقلابی در مقابل این هجمه ها و دفاع از تمامیت ارضی و حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی بود که توسط نمایندگان کارگروه ها عنوان شد.

شایان ذکر است، دومین نشست این مجمع با همکاری و هماهنگی فرماندهی سپاه شهرستان رباط کریم و  با هدف اجرای تدابیر ولی امر مسلمین و سرعت بخشیدن به روند تحقق جامعه اسلامی و پیشبرد اهداف و ماموریت های بسیج با همفکری نظام مند صاحبنظران بسیجی و وفاداران به انقلاب اسلامی شهرستان تشکیل شده است .

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *