در جشنواره تجلیل و تکریم از خیرین مدرسه ساز مطرح شد؛ آموزش مشکل جدی مردم پرند

جشنواره تجلیل و تکریم از خیرین مدرسه ساز رباط کریم با حضور مسئولان برگزار شد.

به گزارش رباط نیوز، آیین نهمین جشنواره تجلیل و تکریم از خیرین مدرسه ساز شهرستان رباط کریم امروز در فرهنگسرای معلم برگزار شد.

براساس این گزارش، محمد حسن رفیعی، رییس آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم در ابتدای این همایش اظهارکرد: آموزش و پرورش نهادی است که به آحاد مردم تعلق دارد و آینده درخشان کشور در دست او می چرخد.

وی افزود: اگر امروز نتوانیم سرنوشتی خوبی را برای کارنامه آموزشی رقم زنیم فردا باید با فاجعه آموزشی روبرو شویم.

رییس آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم با اشاره به مشکلات آموزشی شهرستان رباط کریم تأکید کرد: پرند شهری است که مشکلات بسیاری دارد،، آموزش بخشی از آن ها است که باید حل شود.

وی افزود: امروز آموزش و پرورش جثه نحیفی دارد و دولت و مردم باید حمایت های جدی داشته باشند.

علی بیگی، فرماندار رباط کریم در این مراسم گفت: توسعه آموزش و پرورش نیازمند اهتمام جمعی است چرا که به تنهایی نمی تواند کاری از پیش ببرد.

وی با مهم توصیف کردن نقش خیرین در شهرستان، ابراز کرد: دولت نمی تواند به گونه ایده آل پاسخ گوی نیازهای نهادها باشد و این نقش خیرین را پررنگ تر می‌کند.

فرماندار رباط کریم ادامه داد: حرکت خیرین در شهرستان مطلوب بوده و اینها وجدان بیدار جامعه هستند.

وی بیان کرد: شهرستان ۲۱۷ مدرسه دارد و پرند با ۹۵ هزار واحد به عنوان پایتخت مسکن مهر کشور، ۱۱۲ مدرسه نیاز دارد.

مختاری شهردار رباط کریم در این مراسم در سخنانی ضمن قدردانی از همه خیرین محترم که در این راه پر سعادت قدم گذاشته اند اظهارکرد : کسی که بخشش می کند آنرا ذخیره آخرت خود می کند و خداوند به خیرین و کسانی که در این امر مقدس بخشش میکنند هم خیر دنیار ا می دهد و هم خیر اخرت را.

شهردار رباط کریم در ادامه با اشاره به اینکه شهرداری نیز میتواند در توسعه فضاهای آموزشی و پرورشی در کنار شما باشد عنوان کرد : همه کسانی که در این امر خیر تلاش می کنند خصوصاً خیرین محترم مطمئنا خداوند خیر دنیا و آخرت را نصیبشان می کند  چرا که قلب مهربان آنان برای کمک به نیازمندان می تپد.

سید هادی موجانی قمی، رییس هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان های استان تهران در ادامه تصریح کرد: خیرین با خدا معامله کرده و زندگی خود را وقف مردم کرده اند.

وی افزود: هر چقدر بتوانیم باید کار فرهنگی کنیم و این می تواند نمادی از ما در کشورهای دنیا باشد.

در پایان این مراسم از خیرین شهرستان رباط کریم قدردانی شد.IMG_1040 IMG_0996 IMG_0999 IMG_1001 IMG_1013 IMG_1028 IMG_1030 IMG_1031 IMG_1032

انتهای پیام/

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *