در نخستین ملاقات عمومی شهردار : شهردار رباط کریم درخواست های بیش از ۷۰ شهروند را رسیدگی کرد

در نخستین ملاقات عمومی پس از انتصاب خود بعنوان شهردار به درخواستهای بیش از ۷۰ نفر از شهروندان پاسخ و دستورات لازم جهت بررسی را به مسئولین ابلاغ کرد.

به گزارش رباط نیوز،مسعود مختاری، شهردار رباط کریم در نخستین ملاقات عمومی پس از انتصاب خود بعنوان شهردار به درخواستهای بیش از ۷۰ نفر از شهروندان پاسخ و دستورات و توصیه های لازم جهت بررسی را به مسئولین مربوطه و معاونان خود ابلاغ کرد.
براساس این گزارش در این ملاقات که در سالن جلسات شهرداری برگزار شد بیش از ۷۰ مراجعه کننده درخواست ها ، مسائل و مشکلات خود را حضوراً با شهردار رباط کریم در میان و دستورات لازم جهت رسیدگی صادر شد.
در این ملاقات که بیش از ۹۰ درصد مربوط به حوزه معماری و شهرسازی بود به این معاونت و برخی از پرونده ها نیز جهت رسیدگی بیشتر و اخذ مجوز تراکم به کمسیون ماده ۵ ارجاع داده شد.
 مختاری در حاشیه ملاقات عمومی با شهروندان اظهار کرد : شهروندان ولی نعمتان ما هستند و ما شبانه روز برای رسیدگی و بررسی مسائل و مشکلات شهروندان از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.
وی  ادامه داد : ما تابع قانون و مقرارات هستیم و هرآنچه که قانون در خصوص ساخت و ساز و مسائل شهرسازی مشخص کرده به آن عمل می کنیم.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *