در آیین تکریم و معارفه فرماندار جدید رباط کریم مطرح شد؛ پیشرفت شهرستان در گرو توجه به بخش خصوصی است/ لزوم ایجاد ایستگاه مترو در رباط کریم

بیگی گفت: به بخش خصوصی و کارآفرینان نگاه ویژه ای دارم و در جهت پیشرفت شهرستان تمام تلاشم را می کنم.

به گزارش رباط نیوز، آیین تکریم و معارفه فرماندار جدید رباط کریم امروز با حضور مسئولان شهرستان و استان در فرهنگسرای معلم رباط کریم برگزار شد.

براساس این گزارش در ابتدای این مراسم، بیژن سلیمان پور در ابتدای این مراسم اظهار کرد: ۸ سال میهمان مردم رباط کریم بودم و خدمت گزاری می کردم.

وی افزود: در طول خدمت هشت ساله با همت مردم و مسئولان شهری توانستیم امورات بسیاری را حل و فصل کنیم.

فرماندار سابق رباط کریم با تأکید بر نگاه ویژه به آموزش شهرستان گفت: اینکه پای خیرین به شهرستان باز شد کار بسیار مهمی بود.

وی در ادامه با اشاره به مشارکت حداکثری مردم رباط کریم در انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: مردم رباط کریم همواره سهم بالایی از شرکت در انتخابات را به خود اختصاص داده اند.

در ادامه حجت الاسلام خدیری، امام جمعه پرند ابراز کرد: پرند محصولی از شهرسازی در انقلاب اسلامی ایران است و باید به پاس تلاش های فرماندار از وی قدردانی کرد.

وی افزود: ما فرزندان انقلاب هستیم و باید خدمت رسانی به مردم فهیم را جزء وظایف اصلی خود بدانیم.

نکو، نماینده مردم شهرستان های رباط کریم و بهارستان در مجلس، تصریح کرد: مطالبه مردم از مسئولان، ایجاد ایستگاه مترو در رباط کریم است و باید به این موضوع نگاه جدی شود.

وی ادامه داد: رییس جمهور قول داده اند تا در آینده ای نزدیک در شهرستان رباط کریم جضور پیدا کنند و از نزدیک شاهد مشکلات این شهر مظلوم باشند.

چاووشی، معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران در بخش دیگری از این مراسم با اشاره به قدرت ایران در منطقه تأکید کرد: می شود دید حتی دشمنان برای زمین گیر کردن داعش از وجود ایران بی نیاز نیستند.

وی افزود: برای اقتصاد کشور به نفت فکر نکنیم و اقتصاد خود را برپایه ظرفیت های دیگر برنامه ریزی کنیم تا با کمی یا افزایش قیمت نفت با مشکل مواجه نشویم.

علی بیگی، فرماندار جدید شهرستان رباط کریم در ادامه ابراز کرد: به بخش خصوصی و کارآفرینان نگاه ویژه ای دارم و در جهت پیشرفت شهرستان تمام تلاشم را می کنم.

وی افزود: از دیدگاه صاحب نظران و پژوهشگران برای عمران و آبادانی شهر استفاده خواهیم کرد.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.