دختری ۱۶ ساله که مورد تجاوز راننده قرار گرفت

دختری ۱۶ ساله که قصد  رفتن به خانه را داشت از سوی یکی از رانندگان سیار مورد تجاوز قرار گرفت و حالا زندگی اش رنگی دیگر به خود گرفته است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رباط نیوز، دختری ۱۶ ساله که قصد  رفتن به خانه را داشت از سوی یکی از رانندگان سیار مورد تجاوز قرار گرفت و حالا زندگی اش رنگی دیگر به خود گرفته است.

نامی عجیب دارد، مایسو و زندگی اش عجیبتر از نامش، تنها ۱۶ سال دارد و دانش آموز یکی از مدارس دخترانه رباط کریم است، او یک روز پس از مدرسه برای رفتن به منزل در یکی از ایستگاه ها به راننده ای برخورد می کند که حالا زندگی اش تحت تأثیر آن روز قرار گرفته و دگرگون شده است.

مایسو آن روز حوالی ظهر قصد رفتن به خانه را داشت که در بین راه با خودرویی ناشناس  برخورد می کند، راننده خودرو نیز پسری ۲۱ ساله است که او را تا خانه می رساند.

طبق اظهارات مایسو، راننده قصد دوستی با دخترجوان را دارد و دختر نیز بدون هیچ تأملی شماره ای را در اختیار او قرار می دهد تا بتوانند روابط دوستی را ایجاد کنند.

این دختر جوان به خبرنگار رباط نیوز می گوید: عصر همان روز با او تماس گرفتم و قرار شد تا همدیگر را حضوری ببنیم، رفتم و او را دیدم در نگاه اول پسر خوبی به نظر می آمد، کمی با هم صحبت کردیم و قرار شد تا به خانه ای که او می گوید برویم.

قرار گذاشتیم او مرا به خانه ای که می‌‎خواست برد، من هم از روی علاقه و حس اعتماد به پسر در کنار او قرار گرفتم و به آن خانه رفتم البته آن چنان وقت نداشتم، آن روز در آن خانه که صاحبانش نیز معلوم نبودند تنها به صحبت کردن با هم وقت گذرانی کردیم.

مایسو چند روز بعد بنا بر درخواست پسر به خانه ای که او ادعا می کرد متعلق به پدر و مادرش رفت، آیسو می گوید او را در حالی دیدم که سیگار می کشید و گفت که وقت ندارم و می خواهم به یکی از شهرهای کشور سفر کنم به همین خاطر گفتم تا در کنارم باشی و آرام بگیرم.

این دختر جوان که در نخستین بار به پسر جوان اعتماد کرده بود با همان نگاه نخست در کنار پسر قرار گرفت، پسر جوان نیز همان روز توانست آن عمل شیطانی را انجام دهد و دختر را مورد تجاوز قرار دهد.

مایسو می گوید: اعتماد بدون هیچ تحقیق و درنگی حالا موجب این شده که در ۱۶ سالگی مورد تجاوز پسری قرارگیرم که هیچ اخلاقی ندارد و حتی خانواده‌اش را نمی شناسم.

او گفت که قصدم تنها رفاقت بود که روزگارم این چنین تیره و تار گشت و امروز دیگر حال و روز خوشی ندارم.

مایسو فرزند طلاقی که روزگاری تیره و تاریک دارد

مایسو به رباط نیوز می گوید: پدر و مادرم از یکدیگر جدا شده‌اند، آنها سر ناسازگاری داشتند و پدرم اهل مصرف مواد مخدر بود و گاها نیز تزریق می کرد،بارها مادرم به نیروی انتظامی خبر می داد و پدر را بازداشت می کردند و گاهی نیز پدر مرا کتک می زد.این شد که خانواده ام از همدیگر جدا شدند و حالا در کنار مادرم زندگی می‌کنم.

او عنوان کرد که آن زمان من ۷ یا هشت سال بیشتر نداشتم و چندسالی است که پیش مادرم زندگی می کند، مادرم بر این عقیده است که نمی شود به مردها اطمینان کرد چرا که اگر کسی دیگر وارد زندگی اش شود احتمال می رود که او نیز دخترش را آزار دهد.

مایسو رابطه خوبی با درس و تحصیل ندارد و علتش را همین نگرانی‌ها و اشفتگی های زندگی می داند، او متعقد است اگر فرزندان بستر آرامی داشته باشند به راحتی به تحصیل و موفقیت های دیگر برسند.

این دختر جوان در پایان این گفت‌وگو از خانواده‌ها خواست آخرین طناب زندگی فرزندان را پاره نکنند اگر چه طناب نیز پوسیده شد اما بمانند برای آن فرزندانی که روزگار بدون خانواده کامشان را تلخ می‌کند.

گفت وگو از: مهدی امیری پور

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *