دانشجوی گلستانی «سلبریتی‌» های جهان را غافلگیرکرد +تصاویر

پس از سناریوی جدید «اسلام هراسی» غرب در اقدام سخیف نشریه فرانسوی شارلی ابدو و اقدامات تروریستی قبل و پس از آن، رهبر معظم انقلاب اسلامی در حرکتی پیامبرگونه پیامی را به صورت مستقیم خطاب به جوانان اروپا و آمریکای شمالی صادر کردند و در آن جوانان آن مرز و بوم را به فراگیری دین رحمانی اسلام بدون واسطه‌های دروغین فراخواندند.

به گزارش رباط نیوز، پس از سناریوی جدید «اسلام هراسی» غرب در اقدام سخیف نشریه فرانسوی شارلی ابدو و اقدامات تروریستی قبل و پس از آن، رهبر معظم انقلاب اسلامی در حرکتی پیامبرگونه پیامی را به صورت مستقیم خطاب به جوانان اروپا و آمریکای شمالی صادر کردند و در آن جوانان آن مرز و بوم را به فراگیری دین رحمانی اسلام بدون واسطه‌های دروغین فراخواندند.

 

به گزارش تازه نیوز با توجه به اینکه مقام معظم رهبری قشر جوان را مخاطب اصلی خویش قرار دادند، بسیاری از جوانان کشورمان و همچنین دیگر کشورها و ملل اسلامی جهان بر آن شدند در برقراری رابطه با جوانان اروپا، واسطه‌های مغرض جهانی که درصدد مخدش کردن دین اسلام می‌کوشند را از میان بردارند؛ در همین راستا کمپینی از جوانان مسلمان در کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی اقدام به توزیع و توضیح چهره به چهره این نامه پرداختند و عده‌ای نیز با طرح پرسش‌هایی به ذهن پرسشگر جوانان اروپا و آمریکای شمالی جهت بخشیدند.

 

در همین راستا یکی از دانشجویان جوان و بسیجی استان گلستان که در رشته مهندسی نرم افزار مشغول به تحصیل است، در اقدامی جالب شب گذشته نامه مقام معظم رهبری را به زبان انگلیسی در پربازدیدترین صفحات فیسبوک متعلق به افراد و نهادهای معروفی همچون باراک اوباما، آنجلینا جولی، نتان یاهو، فرانسوا اولان، جان کری، ادم ساندلر، اشتن کوچر، bbc، اما واتسن، مگان فاکس، جان دیپ، جکی چان، سازمان ملل، گردشگری اسرائیل، جاستین بیبر، سلنا گومز، مسی، کریستیان رونالدو، رابرت داونی و کاخ سفید که بیشترین لایک‌های فضای مجازی جهان را به خود اختصاص داده اند، منتشر کرد.

 

این دانشجوی جوان که نخواست نامش فاش شود هدف از این اقدام را اینگونه بیان کرد: یکی از اقداماتی که افسران جوان جنگ نرم می‌بایست انجام دهند استفاده از فضاهای دشمن برای نشر نامه مقام معظم رهبری است. اقدامی که بنده انجام دادم بدین صورت بود که لینک صفحه Letter۴u# را در صفحات افراد مشهور با تعداد لایک بالا بازنشر کرده تا به این صورت مخاطبین این صفحات متوجه نامه مقام معظم رهبری به جوانان اروپا و آمریکای شمالی بشوند.

 

این دانشجوی جوان مدت مدیدی است که در جبهه جنگ نرم در عرصه فضای مجازی در وبلاگ «معبر سایبری فندرسک» (یکی از برترین وبلاگ‌های حامی خط امام و انقلاب اسلامی) قلم می‌زند.

 

برای مشاهده گزارش مصور عملکرد «معبر سایبری فندرسک» در انتشار پیام مقام معظم رهبری می‌توانید به آدرس http://sayberi۱۷۴.persianblog.ir/post/۱۶۵۷/ مراجعه کنید.

 

تصاویر بخشی از این صفحات در زیر آمده است:

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *