دادستانی به موضوع بی‌کفایتی مدیران در حادثه سیل اخیر ورود کند / قدردانی از تلاش سپاه، ارتش و بسیج

فعال سیاسی اصولگرا با تاکید بر اینکه دادستانی کل کشور باید به موضوع بی کفایتی مدیران در حادثه سیل اخیر ورود کند، خاطرنشان کرد: انشاالله سختی این روزها تمام می شود اما باید کسانی که از بیت المال ارتزاق می کنند و نسبت به مردم بی تفاوت هستند، محاکمه شوند.

ابوالقاسم رئوفیان ، فعال سیاسی اصولگرا و عضو شورای عالی جبهه ایستادگی،  با اشاره به ناکارآمدی دولت و مدیران دولتی در موضوع سیل گلستان و مازندران اظهار داشت: طی روزهای گذشته و ایام عید سیل کم سابقه شیرینی این روزها را در کام مردم عزیر دو استان گلستان و مازندران تلخ کرد اما چیزی که این تلخی را دوچندان کرد بی‌تفاوتی برخی از آقایان مدیر بود و ما باید تاسف بخوریم که در چهل سالگی انقلاب اسلامی، آقای استاندار در روزهایی که مردم استان سیل زده هستند در سفر خارج از کشور به سر می‌برند.

وی گفت: متاسفانه شخص وزیر کشور به جای برکناری فوری این فرد، می‌گوید که ایشان در مرخصی به سر می‌برند! ، ما نمی‌دانیم دلیل سهل انگاری‌ها و بی‌تفاوتی‌ها چیست؟ ، اما حداقل انتظار داشتیم آقای رئیس جمهور سفر نوروزی و استراحت خود را نیمه کاره رها کنند و به داد مردم برسند.

عضو شورای عالی جبهه ایستادگی با تاکید بر این‌که دادستانی کل کشور باید به موضوع بی‌کفایتی مدیران در حادثه سیل اخیر ورود کند، عنوان کرد: سختی این روزها تمام می‌شود اما باید کسانی که از بیت‌المال ارتزاق می‌کنند و نسبت به مردم بی‌تفاوت هستند، محاکمه شوند.

رئوفیان بیان داشت: قطعاً منتظر خواهیم ماند تا عوامل چنین اتفاقاتی پاسخگوی پیشگاه ملت شریف ایران و قوه قضائیه باشند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *