فرماندار رباط کریم:

خلل در خدمت رسانی به مردم قابل اغماض نیست

فرماندار رباط کریم در دیدار با امام جماعت اتاق اصناف و رییس اتاق اصناف گفت: حق همیشه با مردم است لذا اصناف باید به سمت و سویی حرکت کند که رضایت مردم را در پی داشته باشد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز،  نظام ملکشاهی در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین سید داود و محمدرضا فهیمی در خصوص اهمیت اصناف آن هم در سال جهش تولید بیان کرد: بی شک اصناف و بازاریان توانمندان نظام هستند و مسئولیت تنظیم بازار در زمان جنگ و به ویژه اکنون در زمان تحریم ها، وظیفه سنگینی است که اصناف از عهده آن برآمده اند.

نماینده عالی دولت ضمن اشاره به اهمیت انسجام بین دستگاه های مختلف اجرایی برای ارایه خدمات مطلوب به مردم آن هم در شرایط اقتصادی نا مطلوب عنوان کرد: بحران های متعددی که در سال گذشته کشور و به طور خاص شهرستان با آن روبرو شده است در کنار تحریم های ظالمانه دشمن و مواجه با بیماری منحوس کرونا، فشارهای زیادی را متوجه مردم و مسئولین کرده و می طلبد که همه دستگاه های اجرایی زیر مجموعه دولت با ارائه عملکرد مناسب و تعامل و همدلی در مسیر خروج از این بحران ها حرکت کنند.

وی در پایان افزود: در یکسال باقی مانده از عمر دولت، انسجام و اتحاد مهمترین مساله ای هست که به آن خواهیم پرداخت و در راستای رفع مشکلات مردم با کسی تعارف نداریم.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *