خطیب جمعه شهرستان رباط کریم: مردم خواستار برخورد جدی دولت با مفسدان اقتصادی هستند

خطیب جمعه شهرستان رباط کریم گفت: دولت باید نسبت به قضایای فیش های حقوقی واکنش عملی نشان دهد و برای بهبود وضع اقتصادی کشور و رفاه مردم تلاش کند.

به گزارش خبرنگار سرویس فرهنگی رباط نیوز، حجت الاسلام حسینعلی محمدی نژاد، امام جمعه شهرستان رباط کریم در آیین عبادی سیاسی روز جمعه، با اشاره به برکات این روز، اظهار کرد: در این روز می شود به دیدار بستگان و نزدیکان رفت و صله رحم را به جا آورد.

وی با اشاره به سالروز حکم رضاخان در خصوص کشف حجاب،بیان کرد: در آن روزها دشمنان اسلام سعی در کشف حجاب در کشورهای ایران و ترکیه را داشتند، حتی مردم کشور را در مسجد گوهر شاد به گلوگه بستند و خواهان ثبات کشف حجاب در کشور بودند که این امر برای آن ها محقق نشد.

امام جمعه رباط کریم ادامه داد: نباید بدحجابی و بی حجابی در کشور ترویج پیدا کند و خانواده ها باید تلاش و با این پدیده مقابله کنند.

حجت الاسلام محمدی نژاد تأکید کرد: در اخبار شنیدیم که بانک مرکزی با سازمان پولشویی جهانی قردادی بسته است این سازمان به تروریست ها کمک می کند و متعقد است که اسراییل از خود دفاع می کند، چرا ما با چنین افرادی قرارداد بستیم در حالی که همواره حامی مظلومان بوده ایم.

وی ابراز کرد: قرار داد برجام در حالی شکل گرفت که مردم از جزییات آن با خبر نبودند و نسبت به آن نامحرم، و این روزها شاهد باج خواهی سران غربی از کشور هستیم در حالی که با آن ها قرارداد برجام بسته ایم، دولت نباید جزییات قراردادها را پنهان کند.

خطیب جمعه رباط کریم ادامه داد: هر چه در برابر دشمنان انقلاب کوتاهی کنیم آن ها یک گام جلوترخواهند آمد و موضوع حمله به کشور را مطرح می کنند.

امام جمعه رباط کریم با انتقاد مجدد از حقوق های هنگفت برخی از مسئولان کشور، خواستار رسیدگی به این موضوع از سوی دولت شد و ابراز کرد: دولت باید نسبت به چنین قضایایی واکنش عملی نشان دهد و برای بهبود وضع اقتصادی کشور و رفاه مردم تلاش کند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *