پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز - http://robatnews.ir

خدمت به مردم بالاترین افتخار دنیوی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رباط نیوز، حجت‌الاسلام‌و المسلمین اسماعیل کاظمی امام جمعه پرند در دیدار با مسئولان کمیته امداد شهر پرند ضمن تقدیر از زحمات مسئولان این مجموعه با اشاره به ضرورت ارائه خدمات مناسب‌تر به نیازمندان شهر پرند اظهار کرد: ما کمیته امداد را از خودمان می‌دانیم به واسطه‌ای که یک هدف داریم و آن هم ارائه خدمات است که توجه ویژه این مجموعه به رفع مشکلات نیازمندان را می‌طلبد.

وی افزود: مردم اصیل و با شرافتی که در طول تاریخ ۱۴۰۰ ساله اینگونه یکدست، همراه و همدل پیدا نمی شوند که با حاکمیت سیاسی‌شان و در عرصه نابرابری حجمه‌های مختلفی که پیش آمده در طول تاریخ به مانند امروز در صحنه حاضر باشند  خدمت به آنها بالاترین افتخار است.

امام جمعه پرند ادامه داد: این مردم بعد از ۴۲ سال بدترین سختی‌ها، سوء مدیریت‌ها و چالشها را تحمیل کردند ولی آن نجابتشان مانع از آن است که به کشور خود پشت کنند.

این مسئول تصریح کرد: به‌عنوان یک خادم عرض می‌کنم اگر تمام مدیران و مسئولان جمهوری اسلامی بوسه بر دستان مردم بزنند جا دارد مردم ایران عزیز این شانیت وجایگاه را دارند، در واقع به تعبیر مقام معظم رهبری مردم بر ما ولایت دارند آنها نباشند ما کجا هستیم.

حجت‌الاسلام کاظمی گفت: مردم در سختی و مشقت هستند، در تراز مردم جمهوری اسلامی نیست و ما ناراحت هستیم، با این وضعیت اگر مدیری بعد از ۴۲ سال در جمهوری اسلامی این وضعیت را می‌بیند و در زندگیش به راحتی می‌پوشد، می‌خورد  و می‌خوابد حتما دغدغه سربازی امام زمان عجل‌الله و جمهوری اسلامی را ندارد.

وی اذعان کرد: تاریخ نشان داد پیامبر، امامان واهل‌بیت هوای مردم اطرافشان را داشتند  پس من مدیر نباید بی‌تفاوت باشم به مشکل مردم، وضعیت تراز اقتصادی مردم در پرند با این تراکم جمعیت عموما وضعیت اقتصادی خوبی نیست و مضافا پیوست فرهنگی هم در تراز کارهای عمرانی دیده نشده است پس کار و تلاش جدی کمیته امداد در این شهر سبب خواهد شد از  مشکلات کم شود.

امام جمعه پرند گفت: مشکلات متعدد شهر با حاکمیت سیاسی مستقل حل خواهد شد و بسیاری از مشکلات ادارات موجود و آن مجموعه‌هایی که هنوز در پرند مستقر نشده‌اند نیز با فرمانداری مستقل برطرف خواهد شد.

وی تاکید کرد: امیدوارم مردم از دفتر هیچ مسئولی با دست خالی حداقل از نظر ارتباط دلی و محبت خارج نشوند چون وظیفه ما حفظ کرامت انسانی در هر جایگاه و منسبی که هستیم نسبت به مردم است.

انتهای پیام/*