خانی: تعامل شرکت عمران با شهرداری و شورای شهر رضایت بخش است

رییس شورای اسلامی شهر پرند گفت: شهر پرنمد پتانسیل های بسیاری را دارا است که با همکاری بین مسئولان شهری می شود به پیشرفتهای قابل قبولی دست یافت.

آریاخانی، رییس شورای شهر جدید پرند در گفت وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی رباط نیوز،ضمن رضایت کامل از تعامل مطلوب مدیرعامل و هیات مدیره شرکت عمران با مجموعه شهرداری و شورای شهر شورا، به ظرفیت و پتانسیل بالای این شهر اشاره کرد و گفت: در حوزه شهرسازی وظایفی که بر عهده شرکت عمران قرار دارد بسیار وسیع و گسترده است و اگر این مسئولیت را ۱۰۰ واحد فرض کنیم باید منصف باشیم و به ۹۰ واحد کار شرکت عمران در این شهر توجه و سعی کنیم در  ده مورد باقیمانده با تعامل در جهت رفع مشکلات بکوشیم.

خانی در راستای سرزندگی و ایجاد فضای سبز با توجه به اقلیم این شهر به کاشت درخت اشاره کرد و در جهت رفع مشکل کم آبی پرند به مساله خرید پساب به عنوان راه حل موجود اشاره و خواستار مشارکت ۵۰ درصدی شرکت عمران و شهرداری پرند در سرمایه گذاری مشترک جهت همکاری در تصفیه خانه با شرکت آبفا تهران شد.

موضوع دیگری که خانی رییس شورای شهر به آن پرداخت، تحویل فازهای ۳و ۴ شهر تا پایان سال به شهرداری بود به نحوی که تعهدات شرکت عمران در بحث آماده سازی و فضای سبز را شهرداری بعهده بگیرد.

رییس شورای شهر پرند خاطرنشان کرد: سرمایه گذاری سه جانبه شرکت عمران، شهرداری و سرمایه گذار در پروژه های سرمایه گذاری، حمل و نقل شهری و آرامستان پرند از مسائل دیگری بود که رییس شورای شهر به آن ها اشاره کرد.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *